آرامش در آسمان(بدون نت برگ فعال)

از 5 رای

4.6

5 نت برگ غیر فعال

0 نت برگ فعال

معلق در آسمان آرامش

رستوران معلق گلابدره که با نام رستوران آرامش در آسمان شناخته می‌شود یکی از خاص ترین رستوران های تهران است که هم به عنوان رستوران و هم به عنوان مجموعه تفریحی خود را مطرح کرده است. آرامش در آسمان در بوستان گلابدره و در منطقه یک واقع شده است. سازه فولادی آرامش در آسمان با استفاده از جرثقیل‌های ایمن تا ارتفاع نزدیک به 40 متری از سطح زمین قرار می‌گیرد و چون در ارتفاعات تهران قرار داد، نمایی منحصر به فرد از این شهر را زیر پای شما قرار خواهد داد.

تیم فنی آرامش در آسمان سعی کرده با رعایت تمام اصول ایمنی، محیط امن و دوست داشتنی را برای شما عزیزان فراهم کند. به همین دلیل تمامی سازه رستوران به همراه جرثقیل به طور مداوم مورد بازرسی قرار گرفته و دارای استاندارها و تاییدیه‌های معتبر از سازمان استاندارد و سازمان آتش‌نشانی کل کشور است.

همچنین تمامی افراد حاضر در رستوران معلق گلابدره اعم از پرسنل و مهمانان دارای بیمه معتبر هستند. همچنین تمامی افرادی که روی زمین و در نزدیکی مجموعه آرامش در آسمان تردد می‌کنند نیز دارای بیمه معتبر هستند. البته مهمانان مجموعه باید نکات ایمنی که به آنان گوشزد می‌شود را به درستی رعایت کنند تا از هر گونه تنش و درگیری جلوگیری شود.

رستوران معلق آرامش در آسمان یکی از بهترین رستوران های معلق در ایران شناخته می‌شود. در این رستوران می‌توانید با دوستان و عزیزان خود دور یک میز که در ارتفاع 35 متری آسمان معلق است بنشینید و از غذاها و نوشیدنی‌های منحصر به فرد در محیطی منحصر به فرد لذت ببرید.

اشتراک با دوستان

merchant location

تجریش دربند، خیابان اسداللهی، خیابان حسینی، بوستان گلابدره - شماره تماس:02122599870

امتیاز و نظر خریداران

تجربه جدید و جالبی بود

تجربه جالب و جدیدی بود. البته کسانی که نظرات و توضیحات را دقیق نخوانده بودند و فکر می کردند قهوه مجانی است، در پایان کمی ناراحت بودند.

نت‌برگ‌های غیر فعال