رستوران اسفندیار(شیخ بهایی)

از 15 رای

2.9

9 نت برگ غیر فعال

1 نت برگ فعال

رستوران بین المللی اسفندیار تجربه ای متفاوت از رستوران گردی

سخن از رستوران های نیک و به نام روزگار که به میان می آید رستوران بین المللی و 5 ستاره اسفندیار را می توان یکی از صدرنشینان فهرست بلند بالای بهترین رستوران های تهران در نظر گرفت. رستوران اسفندیار جز بهترین رستوران های سلف سرویس یا بهترین بوفه رستوران های تهران به شمار می رود که لذت چشیدن طعم های اصیل و لذیذ ایرانی و فرنگی را برای شما عزیزان فراهم می کند.

سرآشپزها، خدمه و پرسنل همگی دوره دیده و کارآزموده هستند و تمام تلاش خود را برای رضایت خاطر شما عزیزان به کار می بندند. غذاها، سالادها و دسرهای رستوران اسفندیار توسط برجسته ترین سرآشپزهای ایرانی و فرنگی تهیه می شود که هر کدام از آنها در کار خود بهترین هستند. چیدمان و دکوراسیون رستوران اسفندیار نیز منحصر به فرد است. روف گاردن و تراس رستوران ویوی بی نظیری از شهر تهران را جلوی دیدگان شما قرار می دهد و شما عزیزان می توانید به راحتی از محیط دنج و دوست داشتنی این رستوران با فضای باز لذت ببرید.

اگر قصد برگزاری مراسم، جشن میلاد، مهمانی و دورهمی دارید نیز می توانید از فضای دوست داشتنی رستوران اسفندیار استفاده کنید. البته برای این کار لازم است هماهنگی ها و رزروهای قبلی را با رستوران انجام دهید. پس برای گذران اوقات خوش در این رستوران برجسته تعلل به خرج ندهید.

اشتراک با دوستان

تهران، شیخ بهایی جنوبی، بلوار آزادگان، انتهای 24 غربی، مجتمع میلاد - شماره تماس:02188636046

امتیاز و نظر خریداران

خیلی خیلی بد بود فقط غذا خوب بود از همون اول مسیر اصلا مشخص نبود باید اعلام میکردن که انتهای خیابان ۲۴ از مجتمع آفتاب باید رد شد ما چند سری اونجا رو گشتیم محیطش اصلا قشنگ نبود. یه عده مهمونی داشتن که خواننده همش آهنگهای خیلی خیلی شاد میخوندن اونم سر شام و اجازه نمیدادن حداقل بتونی با بغل دستی خودت حرف بزنی بعدم من و همسرم خواستیم چای بخوریم و بریم اومدن برای ما یه میز نگهبانی گذاشتن ما رو بلند کردن که مهمون داره میاد شما چای خودتون رو اونجا بخورین یعنی این پول رو بدین فلافلی سرکوچه خیلی بهتره تا اینجا اصلا این اسفندیار اون اسفندیار سابق نیست

غذای خوب و موزیک زنده

نت‌برگ‌های فعال

نت‌برگ‌های غیر فعال