رستوران اسفندیار(شیخ بهایی)(بدون نت برگ فعال)

از 26 رای

2.7

12 نت برگ غیر فعال

0 نت برگ فعال

رستوران بین المللی اسفندیار تجربه ای متفاوت از رستوران گردی

سخن از رستوران های نیک و به نام روزگار که به میان می آید رستوران بین المللی و 5 ستاره اسفندیار را می توان یکی از صدرنشینان فهرست بلند بالای بهترین رستوران های تهران در نظر گرفت. رستوران اسفندیار جز بهترین رستوران های سلف سرویس یا بهترین بوفه رستوران های تهران به شمار می رود که لذت چشیدن طعم های اصیل و لذیذ ایرانی و فرنگی را برای شما عزیزان فراهم می کند.

سرآشپزها، خدمه و پرسنل همگی دوره دیده و کارآزموده هستند و تمام تلاش خود را برای رضایت خاطر شما عزیزان به کار می بندند. غذاها، سالادها و دسرهای رستوران اسفندیار توسط برجسته ترین سرآشپزهای ایرانی و فرنگی تهیه می شود که هر کدام از آنها در کار خود بهترین هستند. چیدمان و دکوراسیون رستوران اسفندیار نیز منحصر به فرد است. روف گاردن و تراس رستوران ویوی بی نظیری از شهر تهران را جلوی دیدگان شما قرار می دهد و شما عزیزان می توانید به راحتی از محیط دنج و دوست داشتنی این رستوران با فضای باز لذت ببرید.

اگر قصد برگزاری مراسم، جشن میلاد، مهمانی و دورهمی دارید نیز می توانید از فضای دوست داشتنی رستوران اسفندیار استفاده کنید. البته برای این کار لازم است هماهنگی ها و رزروهای قبلی را با رستوران انجام دهید. پس برای گذران اوقات خوش در این رستوران برجسته تعلل به خرج ندهید.

اشتراک با دوستان

merchant location

تهران، شیخ بهایی جنوبی، بلوار آزادگان، انتهای 24 غربی، مجتمع آفتاب

نت‌برگ‌های غیر فعال