رستوران فلورانس - گیشا

از 17 رای

3.8

19 نت برگ غیر فعال

1 نت برگ فعال

خوشمزه مثل صبحانه، لوکس مثل فلورانس 

صبحانه به عنوان یکی از وعده‌های اصلی غذایی شناخته می‌شود که بسیار مورد توجه پزشکان و کارشناسان تغذیه است. صبحانه باعث بهبود عملکرد شناختی، افزایش حافظه و تمرکز  می‌شود. بدون شک صبحانه بهترین وعده غذایی برای مغز است. یک صبحانه کامل، خوشمزه و مقوی می‌تواند انرژی لازم برای کار و تلاش در روز را فراهم کند و نخوردن صبحانه باعث خستگی مغز و کج خلقی می‌شود. 

اگر از آن افرادی باشید که حاضر هستند برای شروع یک روز خوب دست به هر کاری بزنند و خود و دیگران را شاد کنند و با خوردن صبحانه رستوران، روز خود را بسازند به شما آمدن به رستوران صبحانه فلورانس را پیشنهاد می‌کنیم. بوفه رستوران فلورانس در مجاورت پارک گفتگو قرار گرفته که ویوی زیبا و منحصر به فردی را پیش روی شما قرار می‌دهد و می‌توانید این مکان را برای صرف صبحانه خوشمزه و لذت‌بخش انتخاب کنید. رستوران فلورانس دارای فضای سرپوشیده و همچنین فضای روباز است که شما می‌توانید هر کدام از محیط‌ها را که می‌پسندید برای صرف صبحانه انتخاب کنید. 

برخورد مناسب پرسنل، محیط لوکس و دوست داشتنی، تنوع غذایی و... همگی به همراه هم باعث شده بوفه صبحانه رستوران فلورانس یک از بهترین انتخاب‌ها برای صرف صبحانه در تهران باشد. فرصت لذت بردن از صبحانه خوب در تهران و در بوستان گفتگو به همراه تخفیف های استثنایی و ویژه را از دست ندهید. 

رستوران فلورانس گیشا به عنوان یکی از بهترین بوفه های صبحانه تهران منتظر حضور گرم شماست ...

اشتراک با دوستان

گیشا، انتهای خیابان 22، روبروی بوستان گفتگو، پلاک 1 - شماره تماس:09123505937

امتیاز و نظر خریداران

با سلام . رضایت دارم. برخورد پرسنل از همان درب ورود بسیار محترمانه بود. تنوع صبحانه گرم ٍسرد و نوشیدنیها خوب بود.گارسن کاملا در اختیار بود. دید به منظره بیرون جذاب بود. یکی دو نکته کوچک به چشمم آمد که حتما با مدیر محترم رستوران برای بالا رفتن کیفیتشان مطرح میکنم

سلام از بین تمام بوفه صبحانه هایی ک رفتم این یکی عالی بود خیلی خیلی خیلی با کیفیت و بوفه کاملی داشت مدریت خوبی هم داشت بی تفاوت نبود حواسش ب همه چی بود ک احیانا مشکلی نباشه افرین بهشون صبح خوبی رو برا من و خانمم رقم زدن

نت‌برگ‌های غیر فعال