سرزمین شگفت انگیز بوستان نهج البلاغه(فاز2)(بدون نت برگ فعال)

از 144 رای

4.4

26 نت برگ غیر فعال

0 نت برگ فعال

تفریح و هیجان در قلب تهران 

پارک نهج البلاغه که در گذشته با نام دره فرحزاد شناخته می‌شد، با سال‌های سال زحمت فراوان اکنون به یکی از بهترین پارک های تهران تبدیل شده است که روزانه تعداد زیادی از همشهریان و هموطنان مان برای گذران اوقات فراغت، این پارک خوب در غرب تهران را انتخاب می‌کنند. 

وجود فازهای متفاوت و طبقات مختلف بوستان نهج البلاغه را به یکی از دیدنی‌ترین پارک های تهران بدل کرده زیرا مناظر و چشم اندازهای بی‌نظیری را به وجود آورده که شاید مانند آن را در هیچ کجای دیگر پیدا نکنید. از امکانات پارک می‌توان به مسیر اختصاصی دوچرخه سواری، شهربازی، بوفه و رستوران، سرویس بهداشتی، مسجد، آلاچیق، پارکینگ، زمین بازی کودک، وسایل ورزشی و... اشاره کرد که موجب شده این پارک به مکان مناسبی برای تفریح های خانوادگی تبدیل شود. 

اما گل سرسبد مراکز تفریحی پارک نهج البلاغه سرزمین شگفت انگیز است که در فاز دو بوستان نهج البلاغه قرار دارد. این مرکز تفریحی دارای وسایل بازی از قبیل قایق پرش در آب، پیست پرواز در آسمان، سافاری پارک وحشت، راپل و... است. هر کدام از این بازی‌ها هیجان‌های مخصوص به خود را دارند و می‌توانند اوقات فراغت مفرح و شادی را برای تمامی اعضای خانواده به وجود بیاورند. 

سرزمین شگفت انگیز جز بهترین مراکز تفریحی تهران شناخته می‌شود که به دلیل نزدیکی با شمال تهران می‌توان آن را جز بهترین شهربازی های شمال تهران نیز دسته بندی کرد. اگر به دنبال یک تفریح خانوادگی شاد و هیجان‌انگیز هستید حتما سری به بوستان نهج البلاغه بزنید و از امکانات منحصر به فرد آن استفاده کنید

اشتراک با دوستان

merchant location

تهران، حکیم غرب، بعد از خروجی یادگار، بوستان نهج البلاغه ( فاز 2) - شماره تماس:02124557

امتیاز و نظر خریداران

پرواز در آسمان خیلی خوب بود اما بقیه دستگاه ها خیلی ساده و بچگانه بودن... البته صافاری هم بد نبود اما نسبت به بقیه صافاری ها چیز خاصی نداشت

نت‌برگ‌های غیر فعال