هتل اسپیناس

از 23 رای

3.9

3 نت برگ غیر فعال

8 نت برگ فعال

هتل اسپیناس خلیج فارس واقعا پنج ستاره است!

در میان هتل های فراوان با ستاره های کاغذی، هتل اسپیناس خلیج فارس، پنج ستاره طلایی اش را به رخ می کشد. هتلی در موقعیتی بی نظیر در بلوار کشاورز تهران، در نزدیکی میدان ولیعصر، دسترسی مسافران را به اماکن مختلف گردشگری، مراکز خرید، مراکز فرهنگی و ... امکان پذیر ساخته است. 

هتل اسپیناس خلیج فارس به عنوان اولین هتل پنج ستاره پس از انقلاب اسلامی، با اتاق هایی با امکانات کامل و ا طراحی و چیدمان بی نظیر و چشمگیر، بهترین انتخاب برای میهمانان ایرانی و خارجی است. 

رستوران های هتل اسپیناس با ارائه غذاهای تایلندی، مدیترانه ای، فرانسوی و سنتی آماده پذیرایی از مهمان از سرتاسر جهان است. هم چنین مجموعه ورزشی هتل  مجهز به سالن بدنسازی ، مجموعه تندرستی و سالن ماساژ است که از جمله امکانات قابل توجه هتل اسپیناس خلیج فارس به شمار می آید.

این هتل ۱۸ طبقه دارای ۲۲۴ واحد اقامتی شامل اتاق ها و سوئیت های مجلل و مدرن است. کیفیت اقامت و پذیرایی این هتل موجب شده تا همیشه میزبان مقامات بلند پایه کشور های مختلف باشد.

اشتراک با دوستان

merchant location

میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، پلاک 126 ، هتل اسپیناس - شماره تماس:02183844,83844

امتیاز و نظر خریداران

سلام . تنوع منو غذایی کاملا برخلاف انتظار نسبت به قیمت بود و غذا ها با توجه به منوی بوفه بسیار محدود بودند. کیفیت غذا ها خوب بود. اجرای زنده بی کیفیت بود.

سلام ممنون از نتبرگ.من ماساژم یک ساعته بود ولی چون نوشته بودید زمان از ۲۳ تا ۲۶ ام بهمن گفتن ۲۷ ام نمیتونم از ماساژ استفاده کنم و الان ۳۵ دقیقه وقت داریم منم به ناچار ۲۵ دقیقه از زمان ماساژم رو برام انجام ندادن.هم مکان خوبی بود هم ماساژ خوبی بود با اینکه بسیار ناراحت شدم از اینکه ۲۵ دقیقه از ماساژم و هزینم هدر رفت

نت‌برگ‌های فعال

نت‌برگ‌های غیر فعال