نت برگ های فعال برای رستوران ورسای

لوکس مثل ورسای/ خوشمزه مثل ورسای 

حتما شما نیز با شنیدن نام ورسای به یاد کاخ ورسای در فرانسه می‌افتید اما باید بگوییم که رستوران ورسای واقعا چیزی کمتر از یک کاخ بی نظیر و سلطنتی ندارد. رستوران ورسای به عنوان یکی از لوکس ترین رستوران های تهران شناخته می شود که سعی کرده با منوی غذایی متنوع و متفاوت پذیرایی میهمانان و مراجعه کنندگان خود باشد. این رستوران بین المللی با ارائه انواع غذاهای فرنگی، غذاهای ایرانی، غذاهای دریایی و... سعی کرده پاسخگوی مناسبی برای ذائقه تمامی میهمانان خود باشد. همچنین سالادهای دلپذیر این مجموعه می‌توانند به عنوان یک غذای رژیمی خوشمزه و لذیذ در نظر گرفته شوند. 

استفاده از بهترین سرآشپزها که با کمک گرفتن از تازه‌ترین و بهترین مواد غذایی به آشپزی مشغولند و همچنین پرسنل خوش برخورد و پاسخگوی این مجموعه، تمام سعی خود را می‌کنند که اوقات خوش و مفرحی را برای شما فراهم کنند. 

دکوراسیون زیبا و جذاب این رستوران نیز شما را به یاد کاخ‌های سلطنتی خواهد انداخت، چیدمان مناسب، استفاده از اکسسوری‌های دکوری هماهنگ با محیط و همچنین ظروف پذیرایی لاکچری و لوکس به شما احساس یک مهمانی سلطنتی را خواهند داد. تراس سنتی و چهار فصل رستوران ورسای نیز امکان صرف غذا در محیط باز رستوران  در تمامی فصول سال را برای شما فراهم می‌کند. 

در میان بهترین رستوران های تهران اگر به دنبال بهترین رستوران در شمال تهران هستید، می‌توانید رستوران ورسای که به عنوان یکی از بهترین رستوران های جردن یا بلوار آفریقا شناخته می‌شود را برای جشن، میهمانی، دورهمی و یا قرارهای عاشقانه خود انتخاب کنید. 

برای این کسب و کار نت‌برگ فعالی موجود نمی باشد!

مشاهده همه پیشنهاد ها