2 کد تخفیف موجود

تخفیف آوینا مارت | کد تخفیف آوینا مارت در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف آوینا مارت

فروشگاه اینترنتی همواره تخفیف آوینا مارت 

بیشتر
٪5 تخفیف

کد تخفیف 5 درصدی آوینا مارت

مهلت خرید: ۲ ماه و ۱ روز و ۲۳ ساعت مانده
٪10 تخفیف

کد تخفیف 10 درصدی آوینا مارت

مهلت خرید: ۲ ماه و ۱ روز و ۲۳ ساعت مانده

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف آوینا مارت

کد تخفیف آوینا مارت

فروشگاه اینترنتی همواره تخفیف آوینا مارت 

در فروشگاه اینترنتی آوینا مارت محصولات با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت عرضه می شوند. روش کار آوینا مارت به این صورت است که بعد از مشخص شدن کالاها و خدمات مورد نیاز مشتریان، شروع به پیدا کردن تامین کننده های مربوطه میکنند و بیشترین تخفیف را که معمولا از ۳۰  تا ۹۰ درصد زیر قیمت است را می گیرند و مشتریان میتوانند با یک قیمت بی نظیر تجربه ی یک خرید عالی داشته باشند. در حال حاضر آوینا مارت با برخی از تولید کننده ها و همچنین وارد کنندگان کالا قرارداد دارد، که به این وسیله می توانند قیمت تمام شده برای مشتریان را به حداقل ممکن برسانند.

دو نکته برای این فروشگاه اینترنتی بسیار مهم است:

اول اینکه آوینا مارت به دنبال فروش صادقانه محصولات می باشد. یعنی اگر کالایی دارای نقص یا ایرادیست که به واسطه آن قیمت کمتری برایش تعیین شده، به خریدار گفته می شود.

نکته دوم حمایت از خریداران است. آوینا مارت همیشه قبل از ارسال کالا همه چیز را چک کرده تا از ارسال کالایی کاملا بی نقص برای کاربران اطمینان حاصل نماید. اما اگر به هر دلیلی این اتفاق بیفتد، آوینا مارت خود را موظف به تعویض کالا و یا حتی عودت مبلغ پرداختی به حساب خریدار می داند. بنابراین بعد از هر خرید از پشتیبانی کامل فروشگاه اینترنتی آوینا مارت برخوردار خواهید بود؛ چرا که همواره بهترین خدمات را شایسته مشتریان خود می داند.

محصولاتی که در این فروشگاه عرضه یا فروخته می شوند به چند دسته تقسیم می شوند، از محصولات زنانه و مردانه گرفته تا لوازم خانگی و ابزار، آرایشی و بهداشتی، کالای دیجیتال و صنایع دستی و ...

در قسمت وسایل زنانه و مردانه تنوع محصولات بسیار بالاست، به طوری که طیف وسیعی از انواع لباس، کیف، کفش، انواع اکسسوری و لوازم آرایشی بهداشتی را پوشش می دهد.

در قسمت لوازم خانگی و ابزار، فروشگاه آنلاین آوینا مارت انواع وسایل برای سرو نوشیدنی و سرویس غذا خوری و دکوراسیون قرار گرفته است . در قسمت صنایع دستی محصولات صنایع دستی ایرانی نظیر ظروف مینا کاری، خاتم کاری و صنایع دستی چوبی موجود و قابل خرید می باشد.

در قسمت بلاگ این وب سایت مطالبی بسیار جالب توجه وجود دارد که از آن جمله می توان به راهنمایی برای خرید مانتو با توجه به فرم بدن ، تعریف استایل کژوال ، ویژگی ها و کارایی اپل واچ ،بهترین اسنیکرزها برای آقایان و ... اشاره کرد .

برای استفاده از این کد تخفیف به avinamart.com مراجعه نمایید

کد تخفیف غیرفعال

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!