1 کد تخفیف موجود

تخفیف ازکی | کد تخفیف ازکی در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف ازکی

ازکی بیمه بخریم؟

بیشتر
30 هـزار تومان

کد تخفیف 30 هزار تومانی سایت ازکی

مهلت خرید: ۳ ماه و ۳۰ روز و ۶ ساعت مانده

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف ازکی

کد تخفیف ازکی

ازکی بیمه بخریم؟

خرید کالا و خدمات همیشه به تحقیق و بررسی کامل نیاز دارد تا بهترین نتیجه که همان انتخاب دقیق و هوشمندانه است حاصل شود. زمانی که انتخاب بین دو یا چند گزینه برای شما دشوار است بهترین راه جستجو در اینترنت و یا افرادیست که آن کالا یا خدمات را استفاده کرده اند. امروزه سایت های مقایسه کننده و مشاوره دهنده در این زمینه ها به خوبی توانسته اند این نیاز را برطرف سازند و شرایط انتخابی ایده آل برای مخاطبان خود مهیا سازند. ازکی یکی از همین سایت هاست که کار خود را با مقایسه شرکت های ارائه دهنده خدمات بیمه آغاز کرده است. شما در ازکی ضمن مقایسه، می توانید خریدی دقیق را انجام دهید.

مقایسه و خرید آنلاین بیمه

با توجه به تعدد شرکت های ارائه دهنده خدمات بیمه در کشور، انتخاب درست بیمه بسیار مهم خواهد بود. پس بهتر است قبل از انتخاب مقایسه ای کامل در مورد قیمت، سطح کیفیت، میزان پوشش بیمه و همچنین سرعت عمل شرکت های مختلف در ارائه خدمات به مشتریان انجام دهید. سایت ازکی (www.azki.com) این کار را به راحتی برای شما انجام می دهد.

مرکز مشاوره  و انتخاب  بیمه ازکی

در ازکی برای مقایسه انواع بیمه ها با یکدیگر، صفحاتی مجزا تدارک دیده شده که کاربر با توجه به نیاز خود به یکی از این صفحات مراجعه می کند. لیست پیج های مقایسه به صورت زیر است:

  • بیمه شخص ثالث
  • بیمه بدنه
  • بیمه موتورسیکلت
  • بیمه آتش‌سوزی و زلزله
  • بیمه عمر
  • بیمه مسافرتی
  • بیمه درمان

اگر قصد مقایسه خدمات یک شرکت بیمه خاص با دیگر رقبا را دارید، می توانید با مراجعه به قسمت "مقایسه شرکت‌های بیمه" و انتخاب بین دو گزینه "بیمه شخص ثالث" و "بیمه بدنه" مقایسه ای کامل را مشاهده کنید.

اصول مقایسه در سایت ازکی بر پایه موارد زیر است:

1 - مقایسه قیمت‌ها و خدمات انواع بیمه‌ها

2 - سهولت و سادگی در انتخاب و فرآیند خرید بیمه

3 - صرفه جویی در وقت و سرعت در صدور و ارسال بیمه‌ نامه

برای استفاده از این کد تخفیف به www.azki.com مراجعه نمایید

کد تخفیف غیرفعال

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!