0 کد تخفیف موجود

تخفیف ایران هتل آنلاین | کد تخفیف ایران هتل آنلاین در نت برگ

دسته بندی سفر و گردشگری

کد تخفیف ایران هتل آنلاین

ایران هتل آنلاین، رزرو آنلاین هتل های ایران

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف ایران هتل آنلاین

کد تخفیف ایران هتل آنلاین

ایران هتل آنلاین، رزرو آنلاین هتل های ایران

در این بحبوحه سفر به کشورهای خارجی مخصوصا ترکیه و استانبول، برخی هنوز مسافرت داخلی را بیشتر ترجیح می دهند. حتی در روزهای های سیزن high season! مسافرت به شهرهایی چون کیش، مشهد، اصفهان، تهران و ... که کاملا به صورت آنلاین انجام می شود. نه خود مسافرت که خرید بلیت هواپیما یا قطار و البته رزرو هتل!

رزرو بهترین و مناسبترین هتل

رزرو آنلاین دردسر گشتن در خیابان ها برای پیدا کردن هتل را رفع می کند. به طوری که می توان گفت سفر خلاصه شده در تصمیم به سفر کردن، رزرو هتل و لذت از سفر. اما همچنان انتخاب مناسب ترین هتل از میان چندین گزینه می تواند کار دشواری باشد.

یکی از امکاناتی که در برخی از سایت های رزرواسیون قابل ارجاع ست، نظرات مشتریان قبلی هتل است که به صورت انتقاد یا تجلیل از مرکز اقامتی، می تواند نکات مهمی را به مشتریان جدید انتقال دهد. هر چه جامعه آماری این نظرات و پیشنهادات بالاتر باشد، درصد خطای آن کمتر و قابل اطمینان تر است.

جامعه آماری جامع

ایران هتل آنلاین، بزرگترین پرتال رزرواسیون آنلاین هتل های ایران، با داشتن نزدیک به 3،500،000 مشتری و 2،300 هتل فعال در سرتاسر ایران، یک مرجع قابل اعتماد در زمینه رزرو هتل می باشد.

در این سایت 532424 نفر، بهترین نکات اقامتشان را به اشتراک گذاشته اند، که می تواند مرجع مطمئن و مناسبی برای رزرو هتل باشد. مطالعه نظرات مسافران قبلی به شدت ما را در انتخاب بهترین گزینه یاری می رساند.

گارانتی بهترین قیمت هتل

یکی از مشکلات دیگر کاربران برای رزرو هتل، انتخاب بهترین قیمت و بهترین تخفیف از میان سایت های رزرواسیون است. گشتن همه سایت ها برای این منظور، کاری وقت گیر و حوصله سر بر است. این در حالی است که ایران هتل به شما گارانتی بهترین قیمت هتل را ارائه می کند.

شبکه ایران هتل گارانتی بهترین قیمت را برای آسودگی خاطر شما از سطح قیمت ها در سایت ایران هتل ارائه می کند. در این ضمانت نامه، ایران هتل تضمین می کند، هتلی که برچسب بهترین نرخ ( گارانتی بهترین قیمت) را دارد، با پایین ترین قیمت نسبت به سایر وب سایت های اینترنتی فروش هتل در سراسر کشور عرضه شوند.

اگر این وب سایت برای هتل مورد نظر ما که برچسب گارانتی نرخ را دارد با شرایط یکسان، قیمتی پایین تر از ایران هتل ارائه نمود، میهمان می تواند درخواست استفاده از تضمین گارانتی قیمت را ارائه دهد. ایران هتل نیز برای تشکر و پاسخ به اعتماد مشتری، اختلاف قیمت آن هتل را به طور کامل به میهمان پرداخت می کند.

امکان رزرو آنلاین 24 ساعته

ایران هتل آنلاین در 24 ساعت شبانه روز آماده است تا درخواست رزرو شما را بپذیرد و پیگیری های لازم را انجام دهد. پس مهم نیست در چه زمانی تصمیم به مسافرت می گیرید. برای رزرو هتل کافی است تنها مقصد و تاریخ مورد نظرتان را در محل تعیین شده در سایت وارد کنید و بقیه را بسپارید به ایران هتل. کارشناسان مجرب پیگیر رزرو شما خواهند بود تا رضایت کامل شما جلب کنند.

رزرو 100 درصد آنلاین

رزرو هتل در اغلب سایت ها به صورت آفلاین انجام یم شود. به این صورت که شما درخواست رزرو هتلی را می دهید. سپس مسئولان سایت با تماس به هتل امکان رزرو اتاق درخواستی شما را پیگیری می کنند. اگر پاسخ مثبت بود، رزرو شما ادامه پیدا می کند و در صورت عدم امکان رزرو، رزرو شما باطل می شود. در این بین شما زمان خود را از دست داده اید. این موضوع در روزهای های سیزن high season و روزهای شلوغی بسیار مورد اهمیت است. چرا که در صورت تاخیر در رزرو شاید همه هتل ها پر شوند.

این در حالی است که شما می توانید در سایت ایران هتل آنلاین برای رزرو 1900 هتل به صورت 100 درصد آنلاین اقدام به رزرو کنید.

صفحات جداگانه هتل ها

در ایران هتل آنلاین هتل ها دارای صفحه ای جداگانه هستند. این صفحات به معرفی کامل هتل ها پرداخته و عکس های مختلف از اتاق ها و فضاهای مختلف آن را در دسترس قرار می دهد تا مسافران به طور جامع در جریان امکانات، اتاق ها و شرایط خاص هر هتل قرار گیرند.

مرجع رزرو ایران هتل آنلاین با پشتوانه تجربه خود در طی سال ها خدمت رسانی در عرصه رزرو آنلاین هتل، در حال حاضر بهترین خدمات را به کاربران خود ارائه می دهد.

برای استفاده از این کد تخفیف به سایت www.iranhotelonline.com مراجعه فرمایید.

کد تخفیف غیرفعال

50 هـزار تومان

کد تخفیف 50 هزار تومانی ایران هتل آنلاین

مهلت خرید: تمام شد
2,000 تومان تمام شد