0 کد تخفیف موجود

تخفیف خلیج مارکت | کد تخفیف خلیج مارکت در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف خلیج مارکت

فروشگاه اینترنتی با قیمت مناسب و کیفیت بالا

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف خلیج مارکت

کد تخفیف خلیج مارکت

فروشگاه اینترنتی با قیمت مناسب و کیفیت بالا

برای همه ما مهم است که وقتی از فروشنده یا فروشگاهی خرید می کنیم با اطمینان کامل و طیب خاطر خرید کنیم. برای این منظور باید به سراغ مجموعه یا فروشگاهی برویم که رضایت مشتری را سرلوحه قرار داده باشد. ممکن است هرکدام از ما خرید اینترنتی و یا حضوری را انتخاب کنیم ولی درهرصورت پاسخگویی به نیاز مشتریان و اهمیت به خریدار چه در خرید آنلاین و چه در خرید حضوری بسیار مهم است. برای این منظور اگر میخواهیم خرید آنلاین و غیرحضوری انجام دهیم به دنبال فروشگاه آنلاین معتبر و مطمئن باشیم. 

مزیت رقابتی فروشگاه اینترنتی خلیج مارکت رضایت مشتریان است. بودجه کلانی که باید صرف تبلیغات شود را این فروشگاه صرف رضایتمندی مشتریان می کند. تمام بودجه و تمرکز این تیم حرفه ای که گردانندگان این فروشگاه هستند، صرف رضایت خریداران می شود و بزرگترین استراتژدی آن ها همین است.

محصولاتی که این فروشگاه آنلاین ارائه می دهد بسیارمتنوع ودارای گستره ی زیادی است و این به این معنی است که انواع نیازهای خریداران را پوشش می دهد. همچنین این فروشگاه تجربه ی خرید امن و منحصر بفرد را برای ما به ارمغان می آورد.

از دیگر ویژگی های این فروشگاه اینترنتی ارائه دادن تخصصی انواع محصولات و ارائه ی جزئی ترین محصولات است.

برای مثال وقتی به وب سایت فروشگاه اینترنتی خلیج مارکت مراجعه می کنیم هفت دسته بندی میبینیم که در هریک از این دسته بندی ها جزئیات زیادی به چشم میخورد و این به معنی دربرگیرندگی و تنوع بالای محصولات ارائه شده است.  این دسته بندی ها به شرح زیر است :

انواع کالای دیجیتال ( اعم از موبایل و کامپیوتر و تجهیزات جانبی )، لوازم خانه و اشپزخانه (لوازم برقی، ظرف و ظروف، لوازم دکوراتیو، صوتی و تصویری و...)، لوازم آرایشی و بهداشتی ( شامل زیور آلات، عطر و اودکلن، لوازم شخصی برقی و...) ، مد و پوشاک ( زنانه و مردانه و نوزاد)، لوازم ورزشی ( پوشاک ورزشی )، آلات موسیقی، اسباب بازی و سرگرمی، ابزار و خودرو

به دلیل اینکه جلب رضایت مشتری و مشتری مداری مهمترین اولویت خلیج مارکت است، امکان بازگرداندن کالا نیز برای خریداران وجود دارد. در وب سایت این فروشگاه اینترنتی درقسمت " رویه های بازگرداندن کالا " شرایط بازگشت کالا گفته شده است.  

از مزایای این فروشگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. گوناگونی و گستره ی زیاد محصولات
  2.  مشتری مداری
  3. امکان بازگشت کالا در صورت مغایرت با سفارش
  4.  اهمیت به جلب رضایت مشتری
  5. مقرون به صرفه بودن محصولات و خرید با حداقل هزینه
  6. امکان ثبت سفارش در همه روزهای هفته
  7. مطابقت محتوای سایت با محصولات
  8. ضمانت تعویض هفت روزه کالا

برای استفاده از این کد تخفیف به www.khalijmarket.com مراجعه فرمایید.

کد تخفیف غیرفعال

100 هـزار تومان

کد تخفیف 100 هزار تومانی خلیج مارکت

مهلت خرید: تمام شد