0 کد تخفیف موجود

تخفیف سایت شب | کد تخفیف سایت شب در نت برگ

کد تخفیف سایت شب

اقامت بی دردسر با shab.ir

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف سایت شب

کد تخفیف سایت شب

اقامت بی دردسر با shab.ir

حتما برای شما هم اتفاق افتاده تصمیم گرفته اید به یک شهر ناشناخته و دور سفر کنید اما نه کسی را در آن شهر می شناسید و نه از امکانات اقامتی و رفاهی آن آگاهی دارید. در این مواقع ریسک سفر کردن بسیار بالاست زیرا احتمال دارد نتوانید محل مناسبی برای اقامت پیدا کنید و به همین دلیل با مشکل مواجه شوید. اما خوشبختانه امکان رزرو محل اقامت و هتل توسط اپلیکیشن های اینترنتی رونق پیدا کرده و به راحتی می توان از این طریق محل اقامت مورد نظر خود را حتی در دورترین شهرها و دورترین روستاها پیدا کنید.

یکی از بهترین نرم افزارهای رزرو هتل و محل اقامت، اپلیکیشن شب است که به راحتی و با چند کلیک ساده می توانید گزینه های مورد نظر خود را جستجو کرده و به راحتی آن را رزرو کنید. در این پلتفرم شما می توانید در ابتدا عکس های محل مورد نظر خود را مشاهده کنید و آن را از نظر تمیزی و نظافت بررسی نمایید. سپس می توانید پیشنهادهای محل اقامت را از نظر امکانات همچون مبلمان، استخر، تلویزیون، گیرنده دیجیتال، تجهیزات آشپزی، سرویس های بهداشتی، حمام، سیستم سرمایش و گرمایش، کولر گازی و... بررسی کرد.

در ادامه اطلاعات کاملی از فضای خانه، تعداد اتاق ها، میزان ظرفیت، قوانین خانه و ... در اختیار شما قرار می گیرد تا تصمیم گیری را برای شما آسانتر کند. سایت شب یک تجربه متفاوت برای رزرواسیون هتل و محل اقامت است که می توانید به راحتی در آن انواع هتل، آپارتمان، کلبه، خانه روستایی، ویلا ساحلی و... را رزرو کنید. گاهی تجربه اقامت در خانه های روستایی و یا کلبه های چوبی آنقدر اتفاق جالب و خارق العاده ای است که هرگز آن را فراموش نخواهید کرد

اگر به دنبال یک اقامت بی دردسر در جذابترین خانه ها و ویلاهای سراسر ایران هستید می توانید با تخفیف های خوب و مناسب از این خدمات بهره مند شوید و سفرهای خود را شیرین و به یادماندنی کنید.

جهت استفاده از این کد تخفیف به shab.ir مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪10 تخفیف

کد تخفیف 10% سایت شب

مهلت خرید: تمام شد
2,000 تومان تمام شد
20 هـزار تومان

کد تخفیف 20هزارتومانی سایت شب

مهلت خرید: تمام شد
2,000 تومان تمام شد
55 هـزار تومان

کد تخفیف سایت شب ویژه خریدهای بالای 300هزار تومان

مهلت خرید: تمام شد
5,000 تومان تمام شد
20 هـزار تومان

کد تخفیف سایت شب ویژه خریدهای بالای 100 هزار تومان

مهلت خرید: تمام شد
15 هـزار تومان

کد تخفیف سایت شب ویژه خریدهای بالای 100 هزار تومان

مهلت خرید: تمام شد
30 هـزار تومان

کد تخفیف 30 هزار تومانی سایت شب

مهلت خرید: تمام شد