3 کد تخفیف موجود

تخفیف سایت شب | کد تخفیف سایت شب در نت برگ

کد تخفیف سایت شب

اقامت بی دردسر با shab.ir

حتما برای شما هم اتفاق افتاده تصمیم گرفته اید به یک شهر ناشناخته و دور سفر کنید اما نه کسی را در آن شهر می شناسید و نه از امکانات اقامتی و رفاهی آن آگاهی دارید. در این مواقع ریسک سفر کردن بسیار بالاست زیرا احتمال دارد نتوانید محل مناسبی برای اقامت پیدا کنید و به همین دلیل با مشکل مواجه شوید. اما خوشبختانه امکان رزرو محل اقامت و هتل توسط اپلیکیشن های اینترنتی رونق پیدا کرده و به راحتی می توان از این طریق محل اقامت مورد نظر خود را حتی در دورترین شهرها و دورترین روستاها پیدا کنید.

یکی از بهترین نرم افزارهای رزرو هتل و محل اقامت، اپلیکیشن شب است که به راحتی و با چند کلیک ساده می توانید گزینه های مورد نظر خود را جستجو کرده و به راحتی آن را رزرو کنید. در این پلتفرم شما می توانید در ابتدا عکس های محل مورد نظر خود را مشاهده کنید و آن را از نظر تمیزی و نظافت بررسی نمایید. سپس می توانید پیشنهادهای محل اقامت را از نظر امکانات همچون مبلمان، استخر، تلویزیون، گیرنده دیجیتال، تجهیزات آشپزی، سرویس های بهداشتی، حمام، سیستم سرمایش و گرمایش، کولر گازی و... بررسی کرد.

در ادامه اطلاعات کاملی از فضای خانه، تعداد اتاق ها، میزان ظرفیت، قوانین خانه و ... در اختیار شما قرار می گیرد تا تصمیم گیری را برای شما آسانتر کند. سایت شب یک تجربه متفاوت برای رزرواسیون هتل و محل اقامت است که می توانید به راحتی در آن انواع هتل، آپارتمان، کلبه، خانه روستایی، ویلا ساحلی و... را رزرو کنید. گاهی تجربه اقامت در خانه های روستایی و یا کلبه های چوبی آنقدر اتفاق جالب و خارق العاده ای است که هرگز آن را فراموش نخواهید کرد

اگر به دنبال یک اقامت بی دردسر در جذابترین خانه ها و ویلاهای سراسر ایران هستید می توانید با تخفیف های خوب و مناسب از این خدمات بهره مند شوید و سفرهای خود را شیرین و به یادماندنی کنید.

55 هـزار تومان

کد تخفیف سایت شب ویژه خریدهای بالای 300هزار تومان

مهلت خرید: ۷ روز و ۲۰ ساعت مانده
5,000 تومان خرید کد تخفیف
20 هـزار تومان

کد تخفیف 20هزارتومانی سایت شب

مهلت خرید: ۷ روز و ۲۱ ساعت مانده
2,000 تومان خرید کد تخفیف
٪10 تخفیف

کد تخفیف 10% سایت شب

مهلت خرید: ۷ روز و ۲۰ ساعت مانده
2,000 تومان خرید کد تخفیف

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف غیرفعال

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!