0 کد تخفیف موجود

تخفیف مستر واش | کد تخفیف مستر واش در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف مستر واش

مستر واش، شستشو به سبکی نوین

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف مستر واش

کد تخفیف مستر واش

مستر واش، شستشو به سبکی نوین

سرویس های خشکشویی آنلاین این روزها بین مردم به محبوبیت بالایی رسیده اند. با توجه به مشغله های زیاد کاری استفاده از یک سرویس آنلاین شستشو می تواند ما را در مدیریت زمان بسیار کمک کند. مستر واش یکی از بزرگترین و مجهزترین خشکشویی و کارواش آنلاین کشور است که این خدمات را با کیفیت بسیار بالا ارائه می دهد. اگر دنبال یک راه ساده و ارزان برای شستن لباس هایتان هستید بهتر است سری به مستر واش بزنید.

مستر واش چیست؟

سامانه آنلاین مستر واش ارائه دهنده انواع خدمات خشکشویی و کارواش نانو در شهر تهران است که با امکانات و تجهیزات کاملا مدرن و به روز می تواند پاکیزگی را به شما هدیه دهد. ویژگی های بارزی که مسترواش را از دیگر رقبایش متمایز کرده است به شرح زیر است:

دریافت و تحویل رایگان

کیفیت عالی و تضمین خدمات

قیمت ارزان

سرویس دهی تا ساعت ۲۴ هر روز هفته

مشتری مداری محض

کارگاه اختصاصی خشکشویی با بهترین تجهیزات روز

سفارش دهی در مستر واش

امکان سفارش گذاری در وب سایت مستر واش به نشانی http://mr-wash.info و همچنین در اپلیکیشن های اندروید و iOS این مجموعه به راحتی امکان پذیر است. کافیست به سایت مراجعه یا اپلکیشن را دانلود و نصب کرده و اقدام به ثبت نام و سپس ثبت سفارش کنید.

البسه و سایر را در کیسه مخصوص مسترواش قرار دهید و در زمانی که تعیین کرده اید درب منزل به پیک مستر واش تحویل دهید. این کار به صورت کاملا رایگان صورت میگیرد.

خدمات شستشو طبق درخواست شما و رعایت دستورالعمل های شستشو با پیشرفته ‌ترین دستگاههای روز دنیا و مرغوبترین مواد شوینده صورت میگیرد.

پیک مستر واش البسه شسته شده و کاملا پاکیزه را طبق زمان تعیین شده توسط شما به صورت رایگان در مکانی که مشخص کرده اید تحویل می دهد.

جهت استفاده از این کد تخفیف به mr-wash.info مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪20 تخفیف

کد تخفیف خشکشویی و نانو کارواش مستر واش

مهلت خرید: تمام شد