1 کد تخفیف موجود

تخفیف مشاورین همراه | کد تخفیف مشاورین همراه در نت برگ

دسته بندی فرهنگی

کد تخفیف مشاورین همراه

مشاورین همراه شماست!

بیشتر
٪60 تخفیف

کد تخفیف 60 درصدی مشاورین همراه

مهلت خرید: ۱۰ ماه و ۳ روز و ۱۹ ساعت مانده

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف مشاورین همراه

کد تخفیف مشاورین همراه

مشاورین همراه شماست!

زندگی اجتماعی سرشار از درگیری ها و مشغولیت هاست. سوالات کوچکی که برخی اوقات برای ما پیش می آید و نیاز به فردی داریم تا با مشورت هایش ما را راهنمایی کند.

روابط زناشویی گاهی با یک شک کوچک به نابودی کشانده می شود. در حالی که اگر در همان ابتدای کار، زن یا شوهر با فردی در رابطه شک خود صحبت می کرد، مشکل همان جا حل می شد.

یا زنی که باردار است و نسبت به همه اتفاقات بدنش حساس شده و در عین حال ترجیح می دهد برای مشکلات کوچک به مطب دکتر مراجعه نکند.

زوج های جوانی که قصد ازدواج دارند، اما نمی توانند خواسته های خود را بیان کنند، نیاز به کسی دارند تا با آن دردودل کنند. کسی که به آن اعتماد داشته باشند.

پدر و مادری که نسبت به رفتار فرزندان خود مشکوک شده اند و از طرفی هراس دارند تا در صورت مطرح کردن موضوع، مشکل بزرگتری رخ دهد.

اگر درگیر مباحث حقوقی شدیم، چگونه آن را پیگیری کنیم؟ از کجا شروع کنیم؟ مطمئنا یک فرد متخصص این زمینه می تواند به راحتی ما را راهنمایی کند.

فرزندان ما در روش مطالعه و تحصیل خود دچار مشکل شده اند و با وجود هزینه کردن مبالغ بالا برای جلسات مشاوره، هنوز هیچ نتیجه ای نگرفتیم!

در موارد خاصی که بیان آن ها راحت نیست، مانند موضوع سکس، بیماری های خاص و ... اگر به مشکل برخوردیم، به چه کسی مراجعه کنیم؟

مجموعه مشاورین همراه، با ارائه بستری امن و راحت، با یک تلفن در کنار ما خواهد بود. می توانیم مشکلات ریز و درشت خود را بدون هیچ نگرانی و استرسی با مشاوران همراه در میان بگذاریم و نتیجه آن را در زندگی خود مشاهده کنیم.

700 مشاور و کارشناس عالی رتبه کشور در مجموعه بزرگ «‌مشاورین همراه» با پیشنهاد و بسترسازی شرکت پیشگامان عصر داده پردازی در این مجموعه گرد هم آمده اند. تا با در اختیار قرار دادن آگاهی های لازم و بروز در عرصه زندگی خوشبختی و کامیابی را برای ما فراهم آورند.

مشاورین همراه 24 ساعته آماده پاسخگویی به حرف ها و دردودل های ماست. برای همین هیچ فکر بد و دغدغه ای را در ذهن مان باقی نمی ماند و این به افزایش حس خوشبختی ما کمک می کند.

مشاوره های مشاورین همراه شامل مشاوره تغذیه، مشاوره ازدواج، سکس تراپی، مشاوره خانواده، جوانان، مشاوره حقوقی، کودک و نوجوان، مشاوره تحصیلی، مذهبی، ترک اعتیاد و بارداری است.

حتی اگر درباره نگهداری از گیاهان آپارتمانی و حیوانات خانگی خود دچار مشکل شدیم، می توانیم با یک تماس تلفنی از راهنمایی های آن ها در مورد نحوه نگهداری گیاهان و حیوانات خانگی استفاده کنیم.

فاصله ما با مشاور، تنها یک تلفن است.

برای استفاده از این کد تخفیف، به سایت www.moshaverinhamrah.com مراجعه فرمایید

کد تخفیف غیرفعال

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!