0 کد تخفیف موجود

تخفیف مشورت | کد تخفیف مشورت در نت برگ

کد تخفیف مشورت

اینجا، اتاق امن شماست

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف مشورت

کد تخفیف مشورت

اینجا، اتاق امن شماست

همه ما همیشه احساس کرده ایم که گاهی به نقطه‌ای در زندگی خود رسیده‌ایم که نیاز به صحبت با یک دوست، مشاور و یا راهنما داریم. زیرا آدمی گاهی در بین دوراهی‌هایی در زندگی قرار می‌گیردکه نمی‌داند کدام مسیر می‌تواند او را به موفقیت برساند. در همین زمینه کمک گرفتن از یک مشاور روانشناسی همیشه می‌تواند کمک کننده باشد. البته گاهی هم دوست داریم این صحبت کردن بدون قضاوت کردن و به دور از احساسات باشد. در این مواقع می‌توان از مشاوره‌های روانشناسی کمک گرفت. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی‌های نوین، این شرایط حتی به صورت اینترنتی و آنلاین نیز فراهم شده‌است.

سامانه مشاوره آنلاین روانشناسی مشورت یکی از بهترین پلتفرم‌های مشاوره آنلاین است که می‌توانید در آن خدمات مشاوره در امور روانشناسی را به صورت اینترنتی دریافت کنید. مشاورها و روانشناس‌های مشغول در این مرکز همگی دارای مدارک تحصیلی معتبر از بهترین دانشگاه‌ها هستند و با دارا بودن تجربه فراوان، همیشه و در همه حال به فکر کمک‌رسانی به شما هستند. البته تمامی مشاورها قبل از پیوستن به تیم مشورت، صلاحیت و تجربه‌های کاریشان مورد ارزیابی دقیق قرار می‌گیرد. این روند به صورت مستمر انجام شده و تمامی جلسات مشاوره توسط مشاوران ارشد نظارت می‌شود تا کیفیت مشاوره‌ها همیشه در بالاترین حد ممکن باشد.

مشورت دارای تعداد مشاوران فوق العاده‌ای است که در زمینه‌های افسردگی، استرس، رابطه زوجین، اعتماد به نفس، مشکلات قبل و بعد ازدواج و موارد دیگر می‌توانند به شما مشاوره دهند. اگر دوست داشته باشید درباره زندگی، عشق، استرس یا فقط در مورد مشکلات روزمره خود صحبت کنید، به راحتی از طریق اپلیکیشن مشورت به بهترین مشاورها وصل می‌شوید. البته توجه داشته باشید در این پروسه کاملا ناشناس باقی می‌مانید و می‌توانید حرف‌هایتان را به راحتی و بدون استرس به مشاور خود منتقل کنید. حتی در صورت عدم رضایت از مشاور خود، به راحتی می‌توانید با یک متخصص دیگر ارتباط بگیرید و روند مشاوره خود را به انتها برسانید.

یکی دیگر ازویژگی‌های خوب این اپلیکیشن این است که به راحتی و در هر مکان و هر زمان که خواستید می‌توانید از مشاوره آنلاین کمک بگیرید. در واقع مشورت اپلیکیشن مشاوره آنلاین روانشناسی است و در راه بهبود سلامت روحی جامعه تمام تلاش خود را به کار بسته است. نت‌برگ نیز برای سلامت روانی جامعه ارزش قائل است و با ارائه تخفیف‌های مناسب برای استفاده از خدمات مشاوره آنلاین، تلاش خود را برای داشتن جامعه‌ای آرام، امن و روبه‌ پیشرفت به کار می‌بندد.

جهت استفاده از این کد تخفیف به e-moshaver.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

10 هـزار تومان

کد تخفیف مشورت

مهلت خرید: تمام شد
2,000 تومان تمام شد