2 کد تخفیف موجود

تخفیف نفیس 24 | کد تخفیف نفیس 24 در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف نفیس 24

فروشگاه اینترنتی نفیس 24؛ مرجع تخصصی لوازم خانگی و کالای دیجیتال

بیشتر
100 هـزار تومان

کد تخفیف فروشگاه اینترنتی نفیس 24

مهلت خرید: ۹ روز و ۱۲ ساعت مانده
٪34 تخفیف

کد تخفیف فروشگاه اینترنتی نفیس 24

مهلت خرید: ۹ روز و ۱۲ ساعت مانده

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف نفیس 24

کد تخفیف نفیس 24

فروشگاه اینترنتی نفیس 24؛ مرجع تخصصی لوازم خانگی و کالای دیجیتال

هزینه و زمان؛ دو پارامتری که در دنیای پیشرفته امروز نقش مهمی ایفا می کند. فروشگاه های اینترنتی و خرید اینترنتی زایده این تفکر هستند. اما با وجود افزایش روزافزون فروشگاه های اینترنتی، انتظار افراد از انجام یک خرید اینترنتی ساده به سمت خدمات کامل تر و بیشتر حرکت می کند.

فروشگاه نفیس 24، مرجع تخصصی ارائه محصولات خانه و آشپزخانه و دیجیتال است. فروشگاه نفیس، به عنوان نماینده دو برند بزرگ «ال جی» و «سامسونگ» با عرضه محصولات توسط سایت نفیس۲۴ توانسته است برای محقق شدن اطمینان همه جانبه مشتریان گام بزرگی را بردارد.

همچنین برای ایجاد سهولت و سرعت در دریافت سفارش مشتریان گرامی، ارسال محصولات در نفیس۲۴ به صورت اکسپرس انجام شده و در کمترین زمان به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.

یکی از نگرانی هایی که کاربران اینترنتی در خریدهای خود همواره با آن روبرو هستند، امنیت و سرعت پرداخت ایشان است. بسیاری از موارد بعلت ندانستن میزان امنیت پرداخت بعلت وجود سواستفاده های احتمالی اعتماد به پرداخت وجود نداشته و باعث می شود تا خرید به سادگی انجام نشود.

اما درباره نفیس۲۴ این امر متفاوت بوده و پرداخت های شما با امنیت کامل از طریق درگاه های امن بانک پاسارگاد انجام پذیر است. از سوی دیگر پرداخت ها در لحظه با هر نوع کارت بانکی عضو شتاب امکان پذیر است که این خود اتلاف زمان کاربران را برای پرداخت و دریافت تاییدیه آن از بین می برد و با بیشترین سرعت ممکن این امکان را برایشان فراهم می سازد.

همواره پارامترهای متعددی برای گذران زندگی مورد توجه بوده است اما بی تردید در دنیای امروزی به خصوص در چند دهه اخیر، زمان یکی از مهمترین اصول در زندگی ما به شمار می رود، به طوری که همه تکنولوژی­های نوین به خدمت انسان آماده تا بتواند امور روزمره خود را در کوتاهترین زمان و با صرف کمترین هزینه امکانپذیر سازد.

در این میان نفیس۲۴ با بکارگیری مدرن ترین ایده ها همواره تلاش کرده است تا علاوه بر سرعت بخشیدن به این مهم، توسط ارائه محصولات با کیفیت، اطمینان و اشتیاق را برای مشتریان ایجاد نموده و هر دو پارامتر زمان و هزینه را در کنترل مشتریان خود در حد امکان قرار دهد.

برای استفاده از کد تخفیف به سایت nafis24.com مراجعه فرمایید

کد تخفیف غیرفعال

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!