1 کد تخفیف موجود

تخفیف نماوا | کد تخفیف نماوا در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف نماوا

یک عدد موبایل، کمی اینترنت و نماوا !

بیشتر
٪30 تخفیف

کد تخفیف 30 درصدی نماوا

مهلت خرید: ۸ روز و ۲۳ ساعت مانده

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف نماوا

کد تخفیف نماوا

یک عدد موبایل، کمی اینترنت و نماوا !

از دیدن لذت ببر

دنبال کردن سریال های جذاب، خواب و خوراک را از ما می گیرند. دوست داریم از هر فرصتی که پیدا می کنیم استفاده کنیم تا ببینیم چه بلایی سر شخصیت های سریال می آید. زمان هایی که در مترو و اتوبوس می گذرانیم خوراک این کار است. یا اوقاتی که در محل کار یا دانشگاه، فرصت استراحت داریم و یا روزهای تعطیل که به گردش و مسافرت می رویم. فقط برای دیدن فیلم یک موبایل هوشمند نیاز داریم و کمی اینترنت و عضویت در نماوا.

نماوا این امکان را برای ما فراهم می کند تا با استفاده از تلفن همراه، رایانه شخصی و تبلت، کلیه فیلم ها و سریال های شبکه خانگی را مطابق با سرعت اینترنت خود با کیفیت های مختلف دانلود یا به صورت آنلاین تماشا کنیم.

فیلم های سینمایی و سریال های ایرانی و خارجی موجود در آرشیو نماوا به عنوان بهترین سایت دانلود فیلم هر روز در حال گسترش و بروز رسانی است که علاوه بر فیلم های جدید ایرانی و خارجی، دسته های فیلم تئاتر، انیمیشن و مستند را نیز پوشش می دهد.

کسانی که آرشیو فیلم دارند، همیشه درگیر کمبود فضا برای فیلم های جدید هستند. نماوا این فضا را برای ما فراهم کرده است. فضایی که تمامی ندارد و همیشه همراه ماست. با نماوا، در هر زمان و هر کجا که بخواهیم، به آرشیو بسیار بزرگ محصولات تصویری پخش‌شده یا در حال پخش در شبکه‌ نمایش خانگی ایران، و حتی محصولات اختصاصی این شبکه‌ بزرگ دسترسی داریم.

 کاربران نماوا با هر سلیقه‌ای می‌توانند از محصولات این سامانه استفاده کنند. در قسمت ستارگان، بازیگران و کارگردانان مشهور دنیا، هر کدام دارای صفحه جداگانه هستند که در کنار توضیحات مختصر درباره آن ها، آثارشان را معرفی می کند تا بتوانیم به این صورت سریع تر به نتیجه برسیم. برای مثال اگر فیلم های «لئوناردو دیکاپریو» را دنبال می کنیم، کافی است به صفحه او در قسمت ستارگان برویم و یا نام او را در قسمت سرچ، جستجو کنیم.

هر کسی طرفدار ژانر خاصی است و ترجیح می دهد آثار این ژانر را دنبال کند. فیلم های ایرانی و خارجی در نماوا بر اساس ژانر تقسیم شده اند. علمی تخیلی، ملودرام، اجتماعی، جنگی، تاریخی، ورزشی، وحشتناک، وسترن، بیوگرافی، فانتزی، جنایی و ... از جمله فیلم هایی هستند که در نماوا قابل مشاهده است.

کاربرانی که اخبار سینمایی ایران و جهان را دنبال می کنند، می توانند در قسمت نماوا بلاگ به این اطلاعات دسترسی داشته باشند. در این بخش علاوه بر خبر رسانی، نقد و تحلیل کارشناسانه تولیدات می تواند به تماشای هر چه بهتر محصولات کمک کند.

برای تمامی مشترکین ADSL شاتل، داتک، آسیاتک، های‎وب، پیشگامان و TD-LTE مبین نت ترافیک مصرفی سایت نماوا کاملا رایگان محاسبه می‌گردد. همچنین برای همه مشترکین همراه‌اول، ایرانسل، پارس آنلاین، رایتل، و مخابرات تا پایان سال ۱۳۹۷ نیم بها محاسبه می‌گردد.

برای استفاده از این کد تخفیف لطفا به سایت www.namava.ir مراجعه فرمایید.

کد تخفیف غیرفعال

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!