0 کد تخفیف موجود

تخفیف هاسپیتل | کد تخفیف هاسپیتل در نت برگ

دسته بندی فرهنگی

کد تخفیف هاسپیتل

هاسپیتل، مشاوره پزشکی آنلاین

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف هاسپیتل

کد تخفیف هاسپیتل

هاسپیتل، مشاوره پزشکی آنلاین

خیلی از مشکلات درمانی و پزشکی ما تنها با یک مشاوره با پزشک مربوطه حل می شود. اما برای این کار هم باید به مطب دکتر مراجعه کنیم و پس از گرفتن نوبت و پرداخت هزینه ویزیت، از مشاوره بهره ببریم. کاری که می توان تنها با یک تماس تلفنی انجام داد.

مشاوره بگیرید!

هاسپیتل این بستر را فراهم کرده است. هاسپیتل مجموعه ای برای ارتباط آسان و بیست و چهار ساعته با پزشکان و دیگر متخصصان بهداشتی درمانی است. هاسپیتل بدین منظور یک بستر نرم‌ افزاری (اپلیکیشن و وب اپلیکیشن) فراهم کرده ‌تا بتوانید با ایجاد پروفایل اختصاصی در آن از خدمات مشاوره تلفنی، گفتگوی متنی با پزشک و همچنین پرسش و پاسخ رایگان بهره مند شوید.

همچنین می‌توانید با دانلود و نصب اپلیکیشن و یا ورود به سامانه‌ی وب اپلیکیشن هاسپیتل، در دسته‌بندی‌های گوناگون موجود، جستجو کرده و با مطالعه پروفایل مشاوران، مشاور مورد نظر خود را بیابید و به صورت تلفنی یا متنی مشاوره بگیرید.

در هاسپیتل مشاوره های تلفنی گوناگونی ارائه می شود؛ مشاوره های عمومی و سلامتی، روانپزشکی و سلامت روان، زنان، مامایی و سلامت بارداری، سلامت کودکان و نوزادان، طب فیزیکی، ورزش و ارتوپدی، سلامت دهان و دندان، بیماری های داخلی، گوش، حلق و بینی، سلامت بینایی و چشم پزشکی، قلب و عروق، جراحی و جراحی زیبایی، تغذیه و تناسب اندام، سلامت پوست و زیبایی، دستگاه تناسلی، مشاوره دارویی و آزمایشگاه.

اگر در هر ساعت شبانه روز به مشکلی در رابطه با بیماری ها، درمان و استفاده از دارو و ... برخوردید، تنها با یک تماس تلفنی با متخصص مورد نظر، می توانید از مشاوره آن ها برخوردار شوید و مشکل خود را برطرف سازید. ضمنا هزینه تماس به صورت آنلاین پرداخت می شود و بنابراین هزینه آن در قبض تلفن شما اعمال نمی شود.

اطلاعات متخصصان مختلف، به طور کامل در پروفایل آن ها به صورت کامل درج شده است. در این صفحه می توان تاریخ و ساعت دقیق مشاوره را ثبت کرد. تقویم کاری هر متخصص نیز در روزهای هفته مشخص شده تا تنها در بازه تعیین شده درخواست مشاوره ثبت گردد.

مشاوره بدهید!

اگر پزشک،کارشناس مامایی و یا کارشناس تغذیه هستید و به ارائه مشاوره تلفنی علاقه دارید می توانید با مراجعه به صفحه اصلی وب سایت هاسپیتل، روی گزینه ثبت نام کارشناس کلیک کنید و سپس فرم مربوطه را تکمیل کنید. درخواست شما مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تایید صلاحیت شما، یک پروفایل اختصاصی در شبکه اجتماعی هاسپیتل در اختیار شما قرار می گیرد، که می توانید آن را به روز رسانی و ویرایش کنید.

با این پنل می‌توانید ساعات کاری خود را در هر لحظه مدیریت کنید و در صورت لزوم خود را موقتاً از دسترس خارج سازید. همچنین می‌توانید فهرست تماس‌های خود را به همراه موجودی صورت‌حسابتان روزانه چک کنید.

شما می‌توانید لینک مستقیم پروفایل خود را نیز برای بالا بردن میزان محبوبیت و تماس‌، در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید و یا حتی در شبکه‌های پر طرفدار برای خود تبلیغ نمایید.

یکی دیگر از مزایای پروفایل شما در هاسپیتل این است که می توانید با وارد شدن به پنل کارشناس خود، از طریق منوی پنل روی گزینه امور مالی کلیک کنید و لیست حساب های بانکی را انتخاب کنید.

جهت ویرایش حساب های از پیش ثبت شده روی ویرایش حساب بانکی کلیک کنید و اطلاعات حساب را ویرایش کنید و یا حساب دوم را اضافه کنید.

با وارد شدن به پنل کارشناس خود ، از طریق منوی پنل روی گزینه ( گزارش) کلیک کنید و تماس ها را انتخاب کنید.

مزایای استفاده از هاسپیتل

دسترسی آسان: قابلیت برقراری ارتباط با کارشناسان و متخصصان از طریق اپلیکیشن موبایل

24  ساعته بودن: پاسخگویی کارشناسان و متخصصان در هاسپیتل شبانه روزی بوده و هزینه اضافی برای سرویس خود قائل نمی شود. 

تخصصی بودن: شما مي توانيد كارشناس خود را در هاسپيتل از بين تخصص هاى مختلف انتخاب كنيد

پرسش و پاسخ رایگان: قابلیت ثبت پرسش و پاسخ به صورت نوشتاری و دریافت جواب بر روی پنل پرسش و پاسخ به صورت کاملا رایگان

حفظ حريم شخصى: تمامی اطلاعات شما مانند نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و سابقه بیماری نزد هاسپیتل محفوظ بوده و سایر کاربران به آن ها دسترسی ندارند

ارسال و دریافت پیام: در قسمت گفتگو اپلیکیشن می توانید به صورت رایگان با پزشک چت کنید یا فایل بفرستید.

برای استفاده از این کد تخفیف به سایت www.web.hospitel.ir  مراجعه کنید.

کد تخفیف غیرفعال

٪70 تخفیف

کد تخفیف 70 درصدی هاسپیتل

مهلت خرید: تمام شد