نت‌برگ سبز کلید خورد


اگر از مشتریان نت‌برگ باشید، حتما این موضوع را می‌دانید که برای استفاده از خدمات بسیاری از پیشنهادات نت‌برگ، ارائه کد تخفیف به صورت پرینت‌شده الزامی بوده است. این روند، باعث اسراف بسیار زیاد کاغذ می‌شد و کاربرانی که شرایط استفاده را به خوبی مطالعه نمی‌کردند، تهیه پرینت را فراموش می‌کردند. اما تمام اینها با کمپین نت‌برگ سبز دیگر معنی ندارد!

کمپین نت‌برگ سبز اقدامی‌ست در جهت حمایت از محیط زیست و با هدف مسئولیت اجتماعی برند نت‌برگ که می‌تواند تاثیری جدی بر کاهش مصرف کاغذ داشته باشد. اگر سری به پیشنهادات نت‌برگ بزنید، می‌بینید که تعداد فروش اکثر این پیشنهادات هزارتایی‌ست و هر کدام از این اعداد مساوی با یک پرینت A4 خواهد بود.



نت‌برگ به عنوان اولین و بزرگترین وب‌سایت تخفیف و خرید گروهی در ایران، در این اقدام پیش‌قدم شده و کسب و کارهای دیگر در این حوزه را به یک چالش دعوت نموده است. ما نت‌برگی‌ها امیدواریم که این اقدام، شروعی برای حذف کپی و پرینت در روند کسب و کارهای مختلف باشد، خصوصا کسب و کارهای الکترونیکی که امکان انجام این کار را بیش از بقیه کسب و کارها دارند.

شاید انجام چنین کاری برای بسیاری از صاحبان کسب و کارها غیرممکن به نظر برسد. ما با سخت بودن این تغییر روند موافقیم، چون برای نت‌برگ هم ساده نبود که چنین الزامی را برای کسب و کارهای مختلفی که با این مجموعه در حال همکاری هستند، ایجاد کند و آنها را مجبور به حذف شرایط الزامی ارائه پرینت کند. پس می‌توان نتیجه گرفت که اگر کسب و کارهای دیگر هم بخواهند، می‌توانند راه حل جدید و متفاوتی را برای روندهای کاری خود که مشتری را ملزم به ارائه پرینت می‌کند، ارائه دهند و آنها هم به این ترتیب از محیط زیست زمین، خصوصا منابع طبیعی کشورمان حمایت کنند.



ازین پس برای دریافت خدمات نت‌برگ، نیازی به ارائه پرینت نیست و ارائه کد QR از طریق اپلیکیشن نسخه اندروید یا iOS به فروشندگان کافیست. در نت‌برگ، همه برنده‌ایم! هم کاربر، هم نت‌برگ و از این به بعد، طبیعت هم برنده خواهد بود.