دیگر وب‌سایت‌های شرکت کسب و کار نوین ایرانیان
  • مرجع سفارش آنلاین غذا
  • مرجع خرید آنلاین بلیط

سوالات متداول

چگونه می‌توان از خدمات و محصولات نت برگ به‌صورت مرتب و روزانه خبردار شد؟

کافی است در قسمت اشتراک سایت، ایمیل خود به همراه نام شهر یا شهرهای مورد‌نظر را وارد کنید تا از طریق سایت برای شما اشتراک ایجاد و تمام پیشنهادات نت برگ روزانه به ایمیل شما فرستاده شود.

اشتراک و عضویت در سایت چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارد؟

اشتراک در سایت امکان دریافت نت‌برگ‌های پیشنهادی روزانه را از طریق پست الکترونیک فراهم می‌کند. در حالی که با عضویت در سایت حساب مجزایی برای شخص شما روی وب‌سایت تعریف می‌شود که برای خرید یک نت برگ الزامی است.

نت برگ امروز را دوست دارم. چگونه باید آن را خریداری کنم؟

کافی است فقط روی دکمه خرید کلیک کنید. اگر تا‌کنون عضو سایت نشده‌اید، مراحل عضویت را پشت سر گذاشته و با استفاده از کارت بانکی خود به‌صورت آنلاین پرداخت را انجام دهید. چنانچه کارت بانکی در اختیار ندارید با انتخاب گزینه پرداخت در محل، آدرس و شماره تماس خود را وارد نموده و منتظر تماس از طرف نت برگ باشید. پس از تماس، رسید خرید نت برگ خود را درب منزل دریافت کنید. در این حالت نت برگ خریداری شده به‌صورت ایمیل برای شما ارسال می‌شود. با ارائه یک پرینت از فایل ارسالی توسط ایمیل و یا به همراه داشتن کدهای اختصاصی، می‌توانید به آسانی برای دریافت کالا یا خدمات خریداری شده اقدام کنید. در قسمت نت برگ های من در پروفایلتان اطلاعات نت برگ خریداری شده قابل مشاهده است.

چرا برای برخی از نت برگ ها یک حد نصاب وجود دارد؟

برخی از نت برگ ها مانند تورهای تفریحی و یا کلاس های آموزشی نیاز به رسیدن حداقل افراد جهت تشکیل کلاس و یا برگذاری تور می باشند. این حداقل از سوی فروشندگان به نت برگ اعلام می گردد. برای سایر نت برگ ها ، با خرید اولین نت برگ، شما می توانید از خرید خود لذت ببرید.

اگر یک نت برگ به حد نصاب نرسد چه می‌شود؟

چنانچه در شرایط خاصی این اتفاق رخ داد،نت برگ مورد نظر فعال نمی‌شود. در این حالت مبلغ پرداختی توسط شما درحسابتان ذخیره می‌شود و شما می‌توانید از این اعتبار برای خرید نت‌برگ‌های دیگر استفاده کنید و یا در صورت نیاز، درخواستی برای انتقال این وجه به حساب بانکی خود برای ما ارسال کنید تا وجه مود نظر به حساب شما بازگردانده شود.

چرا به دوستانم پیشنهاد دهم تا آنان هم نت برگ را خریداری کنند؟

ما می‌توانیم با پیشنهاد خرید نت برگ به دوستان‌مان هم شانس استفاده از یک فرصت استثنایی را به آنان بدهیم‌ و هم شرایطی را فراهم کنیم که استفاده از نت برگ و لذت حاصل از آن را در کنار دوستانمان تجربه کنیم.

چگونه نت برگ را به دوستانم پیشنهاد دهم؟

از پیامک‌های رایگان گرفته تا ارسال ایمیل و شبکه‌های اجتماعی، همه و همه راه‌هایی است که با استفاده از آنها می‌توانید از پشت رایانه‌تان، دوستان خود را به استفاده از یک تجربه عالی دعوت کنید.

یک نت برگ خریداری کرده‌ام چگونه از آن استفاده کنم؟

کافی است یک پرینت از فایل ارسال شده به پست الکترونیکتان که از طریق حساب شما در سایت نت برگ هم قابل دسترسی است، بگیرید و یا کدهای اختصاصی خود را در هنگام خرید را به فروشنده ارائه دهید.با وارد کردن شماره موبایل در قسمت پروفایل، می توانید این کد اختصاصی را از طریق پیامک هم دریافت کنید و با ارائه این کد به فروشنده از نت برگ خود لذت ببرید.

آیا خرید من شامل مالیات بر ارزش افزوده نیز می شود؟

بله مبلغ پرداختی شما برای کالا و مالیات بر ارزش افزوده آن بوده که توسط فروشنده پردااخت خواهد شد.

آیا باید نت برگ را همان روز خرید استفاده کرد؟

خیر، هر نت برگ یک بازه زمانی مشخص به‌عنوان تاریخ مصرف دارد که هم در هنگام خرید و هم در نت برگ ارسال شده برای شما، مشخصات آن قابل مشاهده است.

آیا می‌توان نت برگ را به‌عنوان هدیه برای فرد دیگری خریداری کرد؟

شما می‌توانید نت برگ را مستقیما به پست الکترونیک دوستانتان بفرستید یا خودتان آن را دریافت کنید و به آنان هدیه دهید.

سایت نت برگ را چه کسانی تاسیس کرده‌اند؟ لطفا در این باره اطلاعاتی ارائه دهید.

آیا قسمت «درباره ما» را در سایت مطالعه کرده‌اید؟ برای مطالعه این قسمت اینجا را کلیک کنید.

دفتر مرکزی نت برگ کجا واقع شده است؟

دفتر مرکزی نت برگ در تهران - یوسف آباد - خیابان ابن سینا - خیابان 23(شایان) - پلاک 9 - واحد ۲ واقع شده است.

رمز عبورم را فراموش کرده‌ام.

برای ارسال رمز عبور جدید به ایمیل شخصی خود اینجا را کلیک کنید.

چگونه اطمینان حاصل کنم که خرید آنلاین امنیت دارد؟

در دهه اخیر پرداخت و خرید آنلاین در اکثر کشورهای دنیا به‌عنوان یک روش بهینه رایج است. وقتی از حساب بانکی از طریق اینترنت مبلغی را جابه‌جا می‌کنید هیچ تفاوتی با واریز نقدی یا کارت به کارت از طریق خودپرداز ندارد. چون نهایتا تمام این پرداخت‌ها از طریق اینترنت بین بانک‌ها انجام می‌شود. هنگام خرید و یا اضافه کردن اعتبار به حساب خود در سایت نت برگ، شما به سایت بانک مورد نظر خود متصل می‌شوید و این بانک است که جابه‌جایی پول را انجام می‌دهد و ما در جابه‌جایی آن هیچ نقشی نداریم.

آیا می‌توان به روش دیگری غیر از آنلاین خرید را انجام داد؟

البته، شما می‌توانید مبلغ مورد نظر خود برای خرید نت به حساب جاری 2-1444188-800-835 در بانک سامان واریز و فیش مربوطه به همراه نام و نام خانوادگی، شماره تماس و آدرس ایمیل خود را به شماره 88554858 فکس کنید. همچنین می‌توانید از طریق کلیه کارت‌های عضو شتاب مبلغ مورد نظر برای خرید نت برگ را به شماره کارت 6219861010137791 به نام آقای علیرضا صادقیان و یا خانم بهناز صلح جو انتقال دهید سپس در هنگام خرید خود برروی سایت، با انتخاب گزینه پرداخت کارت به کارت، چهار رقم انتهایی شماره کارت خود به همراه شماره تراکنش بانکی خود را وارد نمایید. در هر دو این حالت ها، تیم نت برگ خرید شما را ثبت خواهد کرد.