نت برگ سبز کلید خورد

اگر از مشتریان نت‌برگ باشید، حتما این موضوع را می‌دانید که برای استفاده از خدمات بسیاری از پیشنهادات نت‌برگ، ارائه کد تخفیف به صورت پرینت‌شده الزامی بوده است. این روند، باعث اسراف بسیار زیاد کاغذ می‌شد و کاربرانی که شرایط استفاده را به خوبی مطالعه نمی‌کردند، تهیه پرینت را فراموش می‌کردند. اما تمام اینها با کمپین نت‌برگ سبز دیگر معنی ندارد!

کمپین نت‌برگ سبز اقدامی‌ست در جهت حمایت از محیط زیست و با هدف مسئولیت اجتماعی برند نت‌برگ که می‌تواند تاثیری جدی بر کاهش مصرف کاغذ داشته باشد. اگر سری به پیشنهادات نت‌برگ بزنید، می‌بینید که تعداد فروش اکثر این پیشنهادات هزارتایی‌ست و هر کدام از این اعداد مساوی با یک پرینت A4 خواهد بود.

ازین پس برای دریافت خدمات نت‌برگ، نیازی به ارائه پرینت نیست. شما می‌توانید برای خرید از نت‌برگ و استفاده از خدمات آن، اپلیکیشن نت‌برگ را دانلود و نصب کنید و پس از خرید کد خود را دریافت کنید. با ارائه این ارائه کد که به صورت QR از طریق اپلیکیشن نسخه اندروید یا iOS نمایش داده می‌شود، می‌توانید به محل مربوط رفته و همان را به فروشندگان ارائه دهید.

یا اینکه از طریق سایت نت برگ اقدام به خرید کنید و کد های خود را از طریق لینکی که به شماره موبایل شما اس ام اس می شود مشاهده و به فروشنده نشان دهید. البته لازم به ذکر است که این کدها در ایمیل شما نیز قابل دسترس هستند.

همانطور که قبلا هم گفته‌ایم، در نت‌برگ، همه برنده‌ایم! هم کاربر، هم نت‌برگ و از این به بعد، طبیعت هم به جمع برندگان پیوست و حلقه برندگان نت‌برگ را از قبل هم بزرگتر کرد. با ما همراه باشید تا هر روز، شاهد پیشرفت و بزرگ‌تر شدن این خانواده باشید.