0 کد تخفیف موجود

تخفیف اتاقک | کد تخفیف اتاقک در نت برگ

کد تخفیف اتاقک

«اتاقک» فقط یک اتاق نیست!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف اتاقک

کد تخفیف اتاقک

«اتاقک» فقط یک اتاق نیست!

داشتن پول، وسیله و وقت آزاد، فقط کافی نیست، شرط اول سفر، انتخاب مقصد است: اصفهان یا تبریز، شیراز یا مشهد، تهران یا چابهار، کیش یا یزد، شهرهای شمالی یا جنوبی، شهری با جاذبه های تاریخی یا شهری با جاذبه های طبیعی، سواحل دریا یا کویر؟ انتخاب از بین این همه گزینه کار سختی به نظر میرسد و البته پس از انتخاب مقصد، مشکل دیگر انتخاب اقامتگاه ست! در این شرایط مشورت گرفتن از یک مشاور خُبره شاید کار ما را راحت تر کند. «اتاقک» مشاور آنلاین شماست در انتخاب شهر و اقامتگاه!

صرف کمترین هزینه و وقت

«اتاقک» سامانه هوشمند اجاره محل اقامت مسافر است. هدف اتاقک کمک به گردشگران است تا با صرف کمترین هزینه و وقت، در محیطی امن و راحت اقامت داشته باشند. با انتخاب شهر مورد نظرتان، می توانید همه گزینه های اقامت اعم از سوئیت، ویلا و اقامتگاه های موجود را مشاهده کنید. عجله نکنید! اطلاعات اقامتگاه ها، عکس ها،امتیازات و قیمت ها را کامل بررسی کنید و بعد از اطمینان از انتخاب، رزرو را انجام دهید. علاوه بر این مطالعه تجربه اقامت و نظرات سایر مسافران نیز به تصمیمگیری شما کمک می کند. 

تست شخصیت سفر

یکی از امکانات منحصر به فرد سامانه هوشمند «اتاقک»، تست شخصیت سفر است. وارد«اتاقک» به آدرس otaghak.com شوید و در قسمت «تست شخصیت»، به هفت سوالی که از شما پرسیده می شود پاسخ دهید تا شخصیت سفری شما مشخص شود: طبیعت گرد، گروهی سفررو، ماجراجو، رویاپرداز، مسافر زمان یا ... بر اساس شخصیت تعیین شده،شهرهایی که ویژگی های مورد نظرتان را دارند، به شما معرفی می شوند. همراه آن لیست اقامتگاه های موجود در هر شهر نیز به شما ارائه می گردد تا با بررسی قیمت، امکاناتو امتیازات هر کدام، اقامتگاه خود را نیز انتخاب و رزرو کنید. 

مجوز سازمان میراث فرهنگی

برتری سامانه هوشمند «اتاقک» نسبت به سایر سایت های رزرو اقامتگاه، این است که همه اقامتگاه های ثبت شده در سایت «اتاقک»، دارای مجوز از اداره میراث فرهنگی هستند و از لحاظ داشتن امکانات استاندارد و تمیزی یک واحد اقامتی در شان مسافران،تضمین شده می باشند. این موضوع در شرایطی که سایت های مشابه تنها به عنوان واسطه بین مسافر و مالک عمل می کنند و هیچ مسئولیتی در قبال واحد اقامتی بر عهده نمی گیرند، برای «اتاقک» برای انتخاب میزبان، در اولویت می باشد. علاوه بر این، همه مالکان موظف به ارائه گواهی عدم سوء پیشینه هستند. اعتبارسنجی میزبانان به صورت دوره ای تکرار می شود.

آموزش میزبان ها

تمامی میزبان‌هایاتاقک، توسط تیم پشتیبانی مورد آموزش قرار گرفته اند تا با فراهم کردن امکانات لازم و برخوردی مناسب، اقامتی دلچسب را برای شما فراهم کنند. اتاقک، میزبانان خود را براساس میزان آموزش و کیفیت ارائه خدمات رتبه‌بندی میکند و همواره آموزش میزبانان را از وظایف اصلی خود می‌داند. اتاقک بر این باور است که این آموزشها باعث ارتقا سطح کیفی ارائه خدمات توسط میزبانان خواهد شد و به همین دلیل هیچگاه آن را متوقف نخواهد کرد.

پشتیبانی 24 ساعته

تیم پشتیبانی اتاقک، به صورت شبانه روزی (حتی در ایام تعطیل) آماده پاسخگویی به کاربران هستند.تماس با پشتیبانی از طریق تلفن و چت صورت می گیرد. در صورت بروز هر گونه مشکل،کافی است با پشتیبانی اتاقک تماس بگیرید تا با راهنمایی و در صورت لزوم ارائه جایگزین واحد اقامتی، رضایت شما را جلب کنند.

«اتاقک» همراه شماست، در 110 شهر کشور. مقصد بعدی شما کجاست؟

جهت استفاده از این کد تخفیف به otaghak.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

80 هـزار تومان

کد تخفیف 80 هزارتومانی اتاقک

مهلت خرید: تمام شد
2,000 تومان تمام شد
٪25 تخفیف

کد تخفیف 25 درصدی اتاقک

مهلت خرید: تمام شد
1,500 تومان تمام شد
35 هـزار تومان

کد تخفیف 35 هزارتومانی اتاقک

مهلت خرید: تمام شد
1,000 تومان تمام شد
٪10 تخفیف

کد تخفیف 10 درصدی اتاقک

مهلت خرید: تمام شد
30 هـزار تومان

کد تخفیف 30هزار تومانی اتاقک

مهلت خرید: تمام شد
٪15 تخفیف

کد تخفیف 15 درصدی اتاقک

مهلت خرید: تمام شد
50 هـزار تومان

کد تخفیف 50 هزار تومانی اتاقک

مهلت خرید: تمام شد
3,000 تومان تمام شد
٪30 تخفیف

کد تخفیف 30 درصدی اتاقک

مهلت خرید: تمام شد
4,000 تومان تمام شد
90 هـزار تومان

کد تخفیف 90 هزار تومانی اتاقک

مهلت خرید: تمام شد
5,000 تومان تمام شد

امتیاز و نظر خریداران

کلاهبداریه و این کار از نت برگ عجیبه به خاطر۴ هزار تومن اعتبارش رو زیر سوال ببره. ۲ بار با پشتیبانی نت برگ تماس گرفتم و بیش ۴ هزار تومن هزینه موبایل شده و جواب سر بالا میدن،لطفا اعتماد نکنین به نت برگ