0 کد تخفیف موجود

تخفیف اسپارد | کد تخفیف اسپارد در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف اسپارد

اسپارد؛ خدمات خانگی، مطمئن تر و ساده تر

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف اسپارد

کد تخفیف اسپارد

اسپارد؛ خدمات خانگی، مطمئن تر و ساده تر

هر چه به جلو حرکت می کنیم، کارها تخصصی تر می شوند. دیگر لزومی ندارد یک نفر همه کارها را خودش انجام دهد که اگر هم انجام دهد کیفیت لازمه را نخواهد داشت. منظور از کار، خدماتی مثل قالیشویی، نماشویی، نقاشی ساختمان و باغبانی و ... است. هر کدام از این کارها، نیاز به متخصصانی دارند که در این زمینه آموزش دیده اند و به تمام ابعاد و ویژگی های آن آگاه هستند.

اسپارد، معتبرترین سرویس ارائه خدمات نظافت، قالیشویی، مهمانداری و سایر خدمات خانگی در تهران و کرج است. با اسپارد شما کار را به متخصص آن می سپارید و خیال خود را از بابت نتیجه آن راحت می کنید.

اسپارد سعی نکرده با یک دست چند هندوانه بردارد. بلکه هدف اسپارد، ارائه خدمات محدود اما به صورت تخصصی و با کیفیت است. خدمات اسپارد شامل نظافت منزل و دفتر کار، خشکشویی، مبل شویی در محل، قالیشویی، پرده شویی، نماشویی، کفسابی، نقاشی ساختمان، باغبانی، خدمات مهمانداری، کارواش در محل است.

با ثبت سفارش، اسپارد یک متخصص را به آدرس شما می فرستد. متخصصینی آموزش دیده و حرفه ای. شما حتی جنسیت متخصص را می توانید مشخص کنید.

ثبت سفارش در اسپارد را می توانید از طریق سایت اسپارد به آدرس www.espard.com انجام دهید و یا با دانلود نسخه اندروید و یا IOS اپلیکیشن اسپارد از Google play، سیب اپ و کافه بازار، خدمات مورد نظر خود را درخواست بدهید.

مزایای استفاده از اسپارد

نیروهای آموزش دیده و مطمئن: متخصصانی که برای ارائه خدمات از طریق اسپارد به محل مورد نظر شما اعزام می‌شوند، ملزم به گذراندن دوره‌های آموزشی ویژه هستند. هم‌چنین سوابق آن‌ها قبل از پیوستن به اسپارد و کیفیت عملکردشان در ارائه خدمات به دقت بررسی می‌شود.

از آن جایی که اکثر خدمات اسپارد در محل کار و یا منزل انجام می گیرد، اطمینان از افراد موضوعی مهم و اساسی برای مشتریان است. اسپارد برای حصول این اعتماد، تنها از افرادی استفاده می کند که همه مراحل گزینش را طی کنند و از هر لحاظ مورد اطمینان باشند.

پیشنهاد مناسب‌ترین متخصص: سیستم هوشمند اسپارد با بررسی عملکرد گذشته و امتیازات کسب شده توسط نیروهای متخصص و نوع سرویس درخواستی شما، مناسب‌ترین فرد را برای ارائه خدمات به شما پیشنهاد می‌دهد.

قیمت مناسب: قیمت های اسپارد در مقایسه با سایت های مشابه، قیمتی مناسب و معقول می باشد. قیمت‌گذاری مناسب و شفاف خدمات اسپارد، منجر به افزایش رضایتمندی مشتریان می‌شود.

مرکز پشتیبانی اسپارد در کنار شما: مرکز تماس و پشتیبانی اسپارد، همواره آماده پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات احتمالی مشتریان است و به روش‌های گوناگون آنلاین، حضوری و تلفنی، در صورت بروز هرگونه مشکل، در کنار شماست.

همکاری با اسپارد

متخصصانی که در زمینه های فعالیت اسپارد، توان همکاری با این گروه را دارند، می توانند درخواست همکاری بدهند. همکاری با اسپارد مزایایی دارد:

کمیسیون پایین: اسپارد کمترین درصد ممکن را به عنوان حق کمیسیون دریافت می‌کند. این میزان بر اساس عملکرد و سوابق شما می‌تواند کاهش یابد. به این معنی که هر چه عملکرد شما و رضایت مشتریان از کار شما بالاتر رود، سود شما نیز بالاتر می رود.

دوره‌های آموزشی رایگان: اسپارد با برگزاری رایگان دوره‌های آموزشی مختلف، به افزایش سطح کیفی سرویس‌ها و در نتیجه افزایش درآمد متخصصین همکار کمک می‌کند.

تلفن هوشمند شما، دفتر کار شما: سیستم هوشمند اسپارد، درخواست‌های مشتریان را به موبایل شما ارسال می‌کند و شما با خیالی آسوده می‌توانید کارتان را در طول هفته برنامه‌ریزی کنید.

قیمت مناسب: قیمت‌گذاری مناسب و شفاف خدمات توسط سیستم هوشمند اسپارد، منجر به افزایش رضایتمندی مشتریان و متخصصین همکار می‌شود.

برای استفاده از این کد تخفیف لطفا به سایت www.espard.com یا اپلیکیشن اسپارد مراجعه کنید.

کد تخفیف غیرفعال

٪10 تخفیف

کد تخفیف 10 درصدی اسپارد

مهلت خرید: تمام شد
٪10 تخفیف

کد تخفیف 10 درصدی اسپارد

مهلت خرید: تمام شد
10 هـزار تومان

کد تخفیف 10 هزار تومانی اسپارد

مهلت خرید: تمام شد
٪10 تخفیف

کد تخفیف 10 درصدی اسپارد

مهلت خرید: تمام شد
٪15 تخفیف

کد تخفیف 15 درصدی اسپارد

مهلت خرید: تمام شد
٪15 تخفیف

کد تخفیف 15 درصدی اسپارد ویژه سرویس قالیشویی

مهلت خرید: تمام شد
٪25 تخفیف

کد تخفیف 25 درصدی اسپارد ویژه سرویس قالیشویی

مهلت خرید: تمام شد
2,000 تومان تمام شد
15 هـزار تومان

کد تخفیف 15هزار تومانی اسپارد

مهلت خرید: تمام شد
15 هـزار تومان

کد تخفیف 15هزار تومانی اسپارد

مهلت خرید: تمام شد
٪15 تخفیف

کد تخفیف 15 درصدی اسپارد ویژه سرویس خشکشویی

مهلت خرید: تمام شد
2,000 تومان تمام شد
٪15 تخفیف

کد تخفیف 10 درصدی اسپارد ویژه سرویس خشکشویی

مهلت خرید: تمام شد
12 هـزار تومان

کد تخفیف 12 هزار تومانی اسپارد ویژه سرویس نظافت

مهلت خرید: تمام شد