0 کد تخفیف موجود

تخفیف اقلیمه | کد تخفیف اقلیمه در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف اقلیمه

اقلیمه مرجع خرید سنگ های قیمتی

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف اقلیمه

کد تخفیف اقلیمه

اقلیمه مرجع خرید سنگ های قیمتی

کمتر کسی پیدا می شود که با دیدن سنگ های قیمتی و زیورآلات محو زیبایی آن ها نشود. از دیرباز استفاده از زیورآلات جدای از بحث گران بودن صرفا به خاطر زیبایی ذاتی که دارند در بین مردم مرسوم بوده است. سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اما خرید این لوازم همیشه آسان نیست و گاهی باید دقت زیادی به خرج داد. فروشگاه اقلیمه پیشنهاد ما به شماست.

اقلیمه ، مقایسه و خرید انواع سنگ و زیورآلات

کافیست به فروشگاه اینترنتی اقلیمه به آدرس http://www.eghlimeh.com مراجعه کنید تا با دیدن انواع سنگ ها قیمتی معنای واقعی جذابیت و زیبایی را درک کنید. در اقلیمه فقط شاهد دو دسته بندی کالایی هستیم: زیورآلات و سنگ

خرید آنلاین زیورآلات

در این بخش از فروشگاه آنلاین اقلیمه می توانید انواع زیورآلات از جنس های مختلف را خریداری کنید.

انواع دستبند، گردنبند، گوشواره، سرویس، نیم ست، پابند، زنجیر، آویز، انگشتر، آویز ساعت، تسبیح، پیرسینگ و خرج کاراز جنس های استیل، طلا، نقره، سنگ، برنج، چرم و ... قابل خرید است. تنوع محصولات به حدی بالاست که شما می توانید برای هر نوع سلیقه، کالای مناسبی پیدا کنید.

همانطور که استفاده از انواع طلا و جواهرات می تواند جلوه ای زیبا به ظاهر شما بدهد، انتخاب نادرست آن نیز می تواند باعث بهم ریختگی ظاهرتان شود. همیشه سعی کنید از چند تکه کوچک هماهنگ یا از یک تکه بزرگ جواهرات استفاده کنید. ضمنا زیورآلات بزرگ را با لباس های ساده استفاده کنید تا جلوه زیباتری داشته باشند. در پوشیدن گردنبند حتما به نوع و اندازه یقه لباستان توجه کنید. در انتخاب گوشواره ها نیز به شکل صورت و ویژگی های چهره خود دقت کنید.

خرید سنگ های قیمتی

در این قسمت فروشگاه اینترنتی اقلیمه می توانید انواع سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی را در طرح های متفاوت خریداری کنید. سنگ هایی مانند: بوتسوانا، جید، لاجورد، فیروزه، لاوا، چشم ببر، انیکس، صدف، کوارتز، آکوامارین، مون استون، آماتیس، مروارید، آبسیدین برفی، گارنت و ... قابل خرید هستند.

اگر قصد خرید سنگ های قیمتی به صورت عمده را دارید، می توانید از طریق اقلیمه اقدام به خرید کنید.

برای استفاده از این کد تخفیف به eghlimeh.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

40 هـزار تومان

کد تخفیف 40 هزار تومانی اقلیمه

مهلت خرید: تمام شد
40 هـزار تومان

کد تخفیف 20 هزار تومانی اقلیمه

مهلت خرید: تمام شد