0 کد تخفیف موجود

تخفیف فالوور یاب | کد تخفیف فالوور یاب در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف فالوور یاب

افزایش فالوور فعال و واقعی 

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف فالوور یاب

کد تخفیف فالوور یاب

افزایش فالوور فعال و واقعی 

اپلیکیشن اینستاگرام برای مردم جهان بسیار جذاب است. محیطی برای به اشتراک گذاشتن عکس و ویدئو. محیطی که در آن خاطراتمان را ذخیره می کنیم وبه اشتراک می گذاریم. اینستاگرام اپلیکیشنی است که قابلیت انتشار محتوای متنی به صورت کپشن و محتوا تصویری به صورت فیلم و عکس در پست هایش موجود است. برای ما یاد آوری خاطرات جذاب و دلنشین است و سعی میکنیم خاطرات، دغدغه ها، افکار و گرایشاتمان را با دیگران به اشتراک بگذاریم و فضای مجازی به ما این امکان را می دهد. بار ها و بارها پیش آمده است که سری به آلبوم های قدیمی خانه خود بزنیم و از ورق زدن آن و دیدن عکس ها در موقعیت ها و سنین مختلف لذت ببریم، اینستاگرام به ما این امکان را می دهد که آلبوم های خانوادگی را در گوشی همراه خود داشته باشیم و هر زمان که اراده کنیم به آن رجوع کنیم. می توانیم از حال عزیزانمان هرکجای جهان که هستند با خبر شویم. می توانیم عقاید و دیدگاه های مردم جهان را در خصوص مسائل مختلف بدانیم.

از طرفی بسیاری از پیج های اینستاگرام ممکن است کاربری های متفاوتی داشته باشند، کاربری های بیزنسی،  برای مثال پیج های خبری و پیج های مربوط به خبرگزاری ها که اخبار را با عکس و فیلم پوشش می دهند، یا پیج هایی که کار فروش انجام می دهند ودر پیج اینستاگرامشان محصولاتشان را با عکس و فیلم ارائه می دهند، بسیاری از پیج ها آموزشی هستند و صاحب پیج در راستای تخصصی که دارد اقدام به آموزش می کند، بعضی از افراد برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود در اینستاگرام بلاگ می کنند که به آن ها بلاگر گفته می شود ( مثل بلاگرهای هوم دکور، فشن بلاگرها، بیوتی بلاگرها و ...).

بعضی از پیج ها مربوط به افراد مشهور مثل ورزشکاران و بازیگران است. آن ها در اینستاگرام مردم را از احوالات خود و اتفاقات شغلیشان مطلع می کنند.

برای پیج هایی که کاربری بیزنسی دارند، افزایش فالوورخصوصا فالوور فعال که به اینگیجمنت ریت پیجشان با لایک و کامنت و ویو کمک کند،  بسیار بسیار مهم است. اگر پیج مربوط به فروش باشد، افزایش فالوور به معنای افزایش خریدار است. اگر پیج خبری باشد مخطبانش بالا می روند و به مطرح شدن و اعتبارش کمک می شود. برای سایر پیج ها هم همینطور است، افزایش مخاطب موجب بالا رفتن بهره وری پیج می شود، از این رو افزایش فالوور برای همه پیج های بیزنسی مهم است.

یکی از راه های افزایش فالوور استفاده از ربات فالووریاب است. فالوورهایی که توسط ربات اینستاگرام فالووریاب برای پیج های اینستاگرام شما جذب می شوند، کاملا و 100% واقعی، ایرانی، فعال و هدفمند برای موضوع پیج شما هستند و شما می توانید هدفمندی فالوورها را در تنظیمات صفحه کاربری خود اعمال کنید. فالووریاب فقط برای پیج شما فالوور واقعی و فعال جذب میکند و کاربرانی که شما را فالو میکنند به اختیار خودشان پیج شما را انتخاب میکنند و می پسندند یا در صورت نیازشان پیج شما را فالو می کنند.

برای استفاده از این کد تخفیف به www.followeryab.com مراجعه کنید.

کد تخفیف غیرفعال

٪10 تخفیف

کد تخفیف 10 درصدی فالووریاب

مهلت خرید: تمام شد
1,000 تومان تمام شد
٪15 تخفیف

کد تخفیف 15 درصدی فالووریاب

مهلت خرید: تمام شد
2,000 تومان تمام شد
٪15 تخفیف

کد تخفیف 15 درصدی فالووریاب

مهلت خرید: تمام شد
6,000 تومان تمام شد
٪20 تخفیف

کد تخفیف 20 درصدی فالووریاب

مهلت خرید: تمام شد
9,000 تومان تمام شد
٪20 تخفیف

کد تخفیف 20 درصدی فالووریاب

مهلت خرید: تمام شد
19,000 تومان تمام شد