استخر شهید فهمیده(بدون نت برگ فعال)

از 393 رای

3.9

60 نت برگ غیر فعال

0 نت برگ فعال

حس خوب تازگی با شنا در استخر شهید فهمیده 

استخر نوساز شهید فهمیده با مجوز رسمی از وزارت ورزش و جوانان به تازگی افتتاح شده و پذیرای علاقه مندان و دوستداران ورزش شنا در فصل تابستان و دیگر فصل‌های سال است. این استخر ابعاد 10 در 20 متر دارد و طراحی و دیزاین آن بسیار مدرن و به روز است. استفاده از جدیدترین تکنولوژی تصفیه آب استخر (الکترولیز 2017 اروپا) نیز به شما این اطمینان را می‌دهد که در استخری کاملا پاکیزه و بهداشتی به ورزش شنا بپردازید. از لحاظ امنیت نیز این استخر جز استخرهای نمونه به حساب می‌آید زیرا رختکن آن دارای 100 کمد ام دی اف است که به صورت دیجیتالی قفل می‌شود.   

از امکانات استخر شهید فهمیده می توان به سونا خشک فنلاندی، سونای بخار با ظرفیت بیست نفر، جکوزی دارای سقف مجازی آسمان، بوفه کنار استخر، لاین مجزا برای آب درمانی، و... اشاره کرد. دیگر امکانات استخر شهید فهمیده نیز فروشگاه لوازم تخصصی شنای، سالن ماساژ و حمام سنتی آن است که برای رفع خستگی و افزایش حس تازگی بسیار مفید و کاربردی است. البته هزینه این خدمات به صورت جداگانه و در محل محاسبه می‌شود. 

اگر به دنبال بهترین استخر برای آب درمانی هستید و یا به دنبال استخر خوب در قیطریه و بلوار اندرزگو می‌گردید، استخر شهید فهمیده جز یکی از مجهزترین و بهترین استخرهای شمال تهران شناخته می‌شود که همه روزه پذیرای خانم‌ها و آقایان است

اشتراک با دوستان

merchant location

قیطریه، بلوار اندرزگو، تقاطع مهرمحمدی

نت‌برگ‌های غیر فعال