نت‌برگ‌های تفریحی و ورزشی

برچسب های مرتبط

توضیحات

خرید بلیط استخرهای روباز و سرپوشیده

شاید یکی از بهترین تفریحات مفرح و پرنشاطی که طرفداران بی‌شماری دارد شنا کردن باشد. این ورزش دلچسب علاوه برای تفریح، باعث سلامتی و بالا بردن نشاط در بدن می‌شود.سایت نت برگ با ده‌ها پیشنهاد استخر روباز و استخر سرپوشیده به شما این امکان را می‌دهد که در کمترین زمان بلیط استخرهای خوب را با بالاترین تخفیف تهیه نمایید. این استخرها شامل امکانات مختلفی از قبیل سونا بخار و سونا خشک، جکوزی، حوضچه‌های آب سرد، حمام ترکی و سالن‌های بخار و ماساژ می‌باشند. در اکثر این پیشنهادات استخر مخصوص کودکان هم وجود دارد که خردسالان هم میتوانید تجربه آب تنی و شنا را داشته باشند.

استخرهای روباز

در روزهای گرم سال‌ و حتی روزهای سرد سال می‌توانید بلیط استخرهای روباز یا چهار فصل را تهیه نمایید. این استخرها روباز شامل استخرهای بانوان و آقایان می‌باشد و در مناطق مختلف شهر و با قیمت‌های مختلف می‌باشند که شما می‎‌توانید بلیط مناسب‌ترین و بهترین استخرهای چهارفصل رو تهیه نمایید. علاوه بر فصل تابستان شما می‌توانید حتی فصل زمستان، از استخرهای چهارفصل با آب گرم یا استخرهای سرپوشیده استفاده نمایید. این استخرها تمام پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نموده و تمام سطوح و آب استخر را با دستگاههای پیشرفته ضدعفونی می‌شود.

استخرهای روباز بانوان

استخرهای روباز به علت حمام آفتاب و تغییر رنگ پوست و آبی تنی طرفداران زیادی بین بانوان دارد. از محبوبترین استخرهای روباز بانوان میتوان به استخر روباز اکباتان،‌ استخر روباز ارم، استخر روباز زمزم، استخر شهربانو نازی آباد، استخر بهشت مادران اشاره کرد.

استخرهای روباز آقایان

در روزهای گرم سال شاید محبوبترین تفریح بین آقایان را شنا کردن باشد. استخرهای روباز هم همیشه گزینه مناسبی می باشد که ترکیب شنا در آب خنک و گرفتن یه آفتاب دلچسب لحظات دلچسبی را رقم میزند. از جمله محبوب ترین استخرهای روباز آقایان میتوان به استخر بلوط ولنجک، استخر هتل اوین، استخر هودین و هورام و استخر روباز فرمانیه اشاره کرد.

استخرهای سرپوشیده

استخرهای سرپوشیده هم جز تفریحات همیشگی می باشد که به علت سرپوشیده بودن آن میتوان در فصل های سرد سال هم استفاده کرد. اکثر استخرهای سرپوشیده دارای سونا، جکوزی، استخر کودکان، اتاق ماساژ و باشگاه های ورزشی و کلاس های شنا می باشد. که پارک های آبی هم جز گزینه های ایده ال برای انتخاب فضاهای سرپوشیده برای شنا و آب تنی می باشد. از جمله استخرهای سرپوشیده میتوان به استخر پردیسان نور، استخر سپیدار، استخر دانش کرج، استخر نارسیس، استخر کشوری، پارک آبی اپارک، سرزمین خروشان اشاره کرد.