بازدید برج میلاد

از 267 رای

4.3

24 نت برگ غیر فعال

1 نت برگ فعال

برج میلاد با ارتفاع 435 متر ششمین برج بلند مخابراتی در دنیاست و از بیشتر نقاط شهر قابل مشاهده است. برج میلاد تهران در بین ساختمان های بلند دنیا در رتبه نوزدهم قرار دارد و با همت، تلاش و دانش مهندسان ایرانی طراحی و ساخته شده است . رکورد بزرگترین سازه رأس در میان برج های مخابراتی دنیا به نام برج میلاد تهران ثبت شده است به همین دلیل بلیط بازدید برج میلاد از پرفروش ترین بلیط هاست.

سکوی دید باز: 

سکوی دید باز طبقه هفتم ساختمان بالای برج و در ارتفاع 280 متری واقع شده است و از طریق این طبقه می توان به طبقات دیگر برج دسترسی پیدا کرد.دوربین های مستقر در بالکن به شما کمک می کند تا تصاویر واضح تری از شهر را به تماشا بنشینید. در این طبقه جاذبه هایی چون ماکت برج های بلند مخابراتی دنیا ، میل های قدیمی ایران و همچنین شهر فرنگ که تهران قدیم را با روایت مرتضی احمدی به نمایش می گذارد وجود دارد.

موزه مشاهیر ایران: 

مجسمه های مشاهیر و مفاخر ایران در این طبقه قرار دارد. این مجسمه ها در شما حس دیدار با مشاهیر و مفاخر ایران و سفر به گذشته را ایجاد می کنند . شما می توانید در کنار این آثار هنری عکس یادگاری بگیرید و در خاطرات خود ثبت کنید.

گنبد آسمان:

گنبد آسمان بالاترین طبقه از ساختمان بالای برج است که در آن تاریخ تمدن ایران روایت شده است.

سکوی دید بسته (موزه هدایای شهرداری):

این طبقه امکان دید بسیار عالی به شهر تهران را از ارتفاع 261 متری برج برای شما فراهم می آورد. در این طبقه مجموعه ای از دست نوشته های قدیمی رجال ایرانی و هدایای اهدایی به شهرداری در دوره های مختلف به نمایش در آمده است. یکی از جاذبه‌های این موزه ،کره های قدیمی متعلق به قرون 17 تا 20 میلادی است که از موزه اختصاصی ژرژ پمپیدو(پاریس) خریداری شده است. برروی این کره ها نام خلیج فارس ایران خودنمایی می کند که سندی است بر تایید نام زیبای خلیج فارس.

برای خرید بلیط برج میلاد میتوانید از سایت نت برگ اقدام به خرید بلیط نمایید.

اشتراک با دوستان

merchant location

بزرگراه حکیم غرب، بعد از بزرگراه چمران،برج میلاد تهران - شماره تماس:0218585

امتیاز و نظر خریداران

تجربه خوبی بود و هیچ مشکلی توی تایید بلیط نداشتم. قیمت نسبت به خود مجموعه برج میلاد عالی بود. تشکر از نت برگ

خوب بود خوش گذشت ممنون از نت برگ برای تخفیف های خوبش

نت‌برگ‌های غیر فعال