مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران(بولینگ عبدو سابق)(بدون نت برگ فعال)

از 145 رای

3.4

17 نت برگ غیر فعال

0 نت برگ فعال

بولینگ فقط عبدو

مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران از سال۱۳۴۲ فعالیت خود را در رشته‌هایی مانند بولینگ و بیلیارد شروع کرد. این مجموعه که قبل از انقلاب با نام بولینگ عبدو شناخته می‌شد، یکی از قدیمی‌ترین و بهترین سالن های ورزشی مخصوص ورزش بولینگ در کشور ماست. البته بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، سالن‌های ورزشی مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران وارد فاز جدیدی شد و با راه اندازی رشته‌های مختلف، خدمت‌رسانی به ورزشکاران و ورزش دوستان را وارد مرحله تازه‌ای کرد.

بولینگ عبدو دارای سالن‌های ورزشی متنوع شامل فوتسال، اسکواش، استخر، بدنسازی و... است اما یکی از بهترین و جذابترین سالن های ورزشی این مجموعه را می‌توان باشگاه بولینگ عبدو دانست. سالن بولینگ عبدو مجهز به دستگاه برنزویک با ۸ خط استاندارد و با امکانات روز دنیاست که جز بهترین سالن های بولینگ در تهران شناخته می‌شود. بولینگ، ورزش رقابتی و پرتحرکی است که می‌تواند اوقات خوشی را برای شما و همراهانتان فراهم کند.

 از امکانات دیگر مجموعه فرهنگی ورزشی چمران می‌توان به سالن های سینما و تئاتر، فودکورت متنوع و دنیای بازی مجهز آن اشاره کرد که با دستگاه‌ها و وسایل بازی جذاب، محیطی دوست داشتنی را برای اعضای خانواده و به خصوص کودکان فراهم می‌کند.

اگر به دنبال یک تفریح خانوادگی و یا یک تفریح دوستانه به همراه عزیزانتان هستید می‌توانید از امکانات ویژه مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران که در خیابان شریعتی دقیقا روبروی مترو صدر قرار دارد، استفاده کنید.

اشتراک با دوستان

merchant location

خیابان شریعتی، بعد از پل صدر، مجموعه شهید چمران - شماره تماس:02122689453

امتیاز و نظر خریداران

اصلا خوب نبود برخورد رزرویشن کاملا بی ادبانه و بد بود

افتضااااححححح بود برخورد پرسنل و نگهبانای دم در بی ادبانه و طلبکارانه اصلا ارزش خرید بلیط رو نداشت

نت‌برگ‌های غیر فعال