0 کد تخفیف موجود

تخفیف آزمایش آنلاین | کد تخفیف آزمایش آنلاین در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف آزمایش آنلاین

آزمایشگاه را به خانه ببر

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف آزمایش آنلاین

کد تخفیف آزمایش آنلاین

آزمایشگاه را به خانه ببر

اگر فرصت و امکان رفتن به آزمایشگاه را ندارید، آزمایش تشخیص طبی آنلاین راه حل ساده ای ست برای شما تا بدون مراجعۀ حضوری به آزمایشگاه، آزمایش خود را انجام دهید. اگر آزمایشگاه مورد نظر از شما دور است، اگر اقوام کهنسالی دارید که امکان حضور در آزمایشگاه را ندارند، اگر نمی دانید آزمایش مورد نظرتان توسط چه آزمایشگاهی صورت می گیرد، آزمایش آنلاین به شما کمک می کند تا در هر زمان و مکانی(منزل، محل کار و ..) نمونۀ خون خود را جهت آزمایش به آزمایشگاه مورد نظر خود بدهید.

کارشناسان آزمایشگاه به محض ثبت درخواست از طرف شما، طبق درخواست، در محل شما حاضر می شوند و پس از بررسی دقیق نسخه، اقدام به گرفتن خون و موارد مورد نیاز می نمایند. همچنین پس از آماده شدن پاسخ آزمایش، نتیجه آزمایش را برای شما ایمیل خواهند شد.

بنابراین بدون هیچ مراجعۀ حضوری ای، تمامی مراحل پذیرش از دریافت نمونه خون و ادرار در منزل شما، تا پاسخ آزمایش صورت خواهد پذیرفت. بنابراین شما می توانید آزمایش چکاپ پزشکی، آزمایش غربالگری بارداری، آزمایش ژنتیک و آزمایش تیروئید را بدون نیاز به حضور در آزمایشگاه بدهید.

آزمایشگاه رفتن دیگر برای شما کابوس نخواهد بود و بدون نگرانی از آزمایش دادن، آزمایش آنلاین برای نمونه گیری در محل به آدرس مورد نظر شما می آید. این سرویس در فاز اول برای آزمایشگاه های تهران قابل دسترسی می باشد. شما می توانید تمامی آزمایشگاه های تهران راه جهت سفارش انتخاب نمایید.

آزمایش آنلاین با بیش از صد آزمایشگاه در تهران قرارداد دارد و طرف قرارداد با همه بیمه هاست. پس نگران هیچ چیز نباشید و به آزمایش آنلاین اعتماد کنید.

مزیت های آزمایش آنلاین

 آزمایش آنلاین اولین و بزرگترین شبکه آزمایشگاهی آنلاین ایران با تعدادی قابل توجهی آزمایشگاههای معتبر و سرویس دهی بی نظیر می باشد.

دسترسی ساده و فوق سریع: آزمایش آنلاین برای شما راحتی را به ارمغان آورده و در کنار آن، سرعت نیز از شاخص های آن است. با استفاده از سایت آزمایشگاه آنلاین به راحتی هرچه تمام‌تر در کمترین زمان ممکن می‌توانید آزمایش بدهید. فرآیند کلی طوری است که بدون در نظر گرفتن اینکه درخواستتان در خانه، محل کار است، همکاران آزمایشگاه مورد نظرتان در خدمت شما خواهند بود.

به صرفه در هزینه: با آزمایش آنلاین هزینه‌های رفت و آمد شما به صفر می رسد. آزمایش آنلاین همواره به دنبال این هدف بوده که کاربران به غیر از هزینه های خود آزمایش دغدغه دیگری نداشته باشند.

کیفیت ویژه: حضور تکنسین های مجرب، با تجربه و مودب تایید کننده کیفیت خدمات کارشناسان آزمایش آنلاین است.

تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته: آزمایش آنلاین حتی در روزهای تعطیل هم همراه شما ست. علاوه بر تماس مستقیم، از طریق سایت هم می‌توانید سوالاتتان را بپرسید و در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

آزمایش چکاپ پزشکی دوره ای

آزمایش چکاپ پزشکی دوره ای سلاحی است که با آن می توانید به جنگ امراض برويد، قبل از آن که براي شما مشکل آفرين شوند. بسیاری از بیماری ها به کندی پیشرفت می کنند و علائم آنها وقتی ظاهر میشود که دیگر کار از کار گذشته است .

آزمایش چکاپ پزشکی اطلاعات کاملی از وضعیت کنونی دستگاه های حیات شما در اختیارتون قرار می دهد. پس هرچه زودتر دست به کار شويد و قبل از اینکه بیماری ها شما را غافلگیر کنند، نسبت به انجام آزمایش های چکاپ پزشکی دوره اي اقدام کنید چون در هر حال تنها کسي که در قبال سلامتي شما مسئول است، خودتان هستيد. همانطور که اهمیت دادن به سلامتی موضوعی است که نباید آن را نادیده بگیریم، می­توان قبل از اینکه خیلی دیر شود بعضی از بیماری ها را به کمک برخی بررسی ها و آزمایش ها مثل انجام دادن آزمایش ها و چکاپ های دوره ای برای تشخیص زود هنگام بیماری ها و جلوگیری از تشدید آن ها انجام داد.

برای استفاده از این کد تخفیف لطفا به سایت www.azmayeshonline.com مراجعه کنید.

کد تخفیف غیرفعال

60 هـزار تومان

کد تخفیف آزمایش آنلاین

مهلت خرید: تمام شد
30 هـزار تومان

کد تخفیف آزمایش آنلاین

مهلت خرید: تمام شد
20 هـزار تومان

کد تخفیف آزمایش آنلاین

مهلت خرید: تمام شد