0 کد تخفیف موجود

تخفیف دوقاف | کد تخفیف دوقاف در نت برگ

دسته بندی غذا و خوراکی

کد تخفیف دوقاف

خرید آنلاین غذای با کیفیت ایرانی

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف دوقاف

کد تخفیف دوقاف

خرید آنلاین غذای با کیفیت ایرانی

برای همه ما پیش آمده است که در رستوران های مختلف شهر، غذاهای مختلف را امتحان کرده ایم. انواع غذاهای ایرانی و خارجی با طعم های گوناگون، برای ما خاطره ساخته اند. خصوصا غذاهای اصیل ایرانی، بسیار بسیار خاطره انگیزند و علاوه بر رستوران های مختلف برای ما تداعی کننده میهمانی ها و مراسم های خانوادگی اند. غذای ایرانی از لحاظ طعم، خواص و تنوع و گوناگونی بالا واقعا شاخص است. از جمله غذاهای پرطرفدار ایرانی می توان به انواع خورشت نظیر خورشت فسنجان، قیمه، قورمه سبزی و... اشاره کرد. همچنین انواع پلوها نظیر عدس پلو، رشته پلو، سبزی پلو و... از غذاهای لذیذ و پرطرفدار ایرانی اند.

غذای ایرانی سهم بزرگ و جایگاه ویژه ای در سلامت بدن ما، خاطرات ما و لذت های ما دارد. علاوه بر این تغذیه سالم و خوراک مادی نقش به سزایی در ایجاد روحیه نشاط، پویایی و تعالی ایفا می کند. در گذشته مردم برای صرف غذاهای ایرانی علاوه بر منزل خود یا آشنایان، به انواع رستوران ها، سفره خانه ها و هتل ها رجوع می کردند، در حال حاضر به فروشگاه های آنلاین غذا هم می توان رجوع کرد که بسیاری از آن ها کیفیت و تنوع محصولشان بسیار بالا است.

بعضی از دلیوری ها یا همان فروشگاه های آنلاین غذا مختص غذا یا غذاهایی خاص هستند و به طور تخصصی روی یک یا دو محصول کار می کنند که این امر بسیار جالب توجه است.

برای مثال " دوقاف دلیوری " انواع چلو خورشت قیمه و قورمه را به همراه دسرهای مختلف اراِئه می دهد.  دوقــاف با منویی شامل پرطرفدارترین خورشت های ایرانی یعنی خورشت قورمه سبزی و خورشت قیمه (دو تا خورشت که با قاف شروع می شوند)، با تکیه بر مهارت آشپزان مجرب، تلاش ‏خود را برای ارائه بهترین کیفیت پذیرایی از میهمانان بکار برده است. این روزها که سفارش اینترنتی هر کالایی مرسوم شده است و همه ما کم و بیش از خدمات آسانِ خرید اینترنتی بهره مند شده ایم و گاهی در دورهمی ها اغلب از فست فودهای اطراف سفارش غذا داده ایم ولی شاید کمتر به گوشمان خورده باشد که خورشت های سنتی ایرانی مانند خورشت های قرمه سبزی و قیمه نیز با خرید آسان و راحت درب منزل یا محل کار صورت بگیرد.

دوقــاف برای دوست داران غذاهای لذیذ سنتی راهی ساده ایجاد کرده که با استفاده از سایت یا اپلیکیشن دوقاف بتوانند به راحتی نهار و شام مورد علاقه خود را در کمترین زمان ممکن در اختیار داشته باشند.

برای استفاده از این کد تخفیف به www.doghaf.delivery  مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪20 تخفیف

کد تخفیف 20 درصدی دوقاف

مهلت خرید: تمام شد