1 کد تخفیف موجود

تخفیف دیجی کالا | کد تخفیف دیجی کالا در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف دیجی کالا

آسان ترین و به صرفه ترین خرید

بیشتر
25 هـزار تومان

کد تخفیف 25هزار تومانی دیجی کالا

مهلت خرید: ۰ روز و ۲۰ ساعت مانده

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف دیجی کالا

کد تخفیف دیجی کالا

آسان ترین و به صرفه ترین خرید

با توسعه اینترنت و زندگی در دنیای امروز و عصر دیجیتال، کسب و کار های اینترنتی بسیار رونق گرفته اند و مردم به سمت استفاده های گوناگون و متنوع از اینترنت برای انواع نیازهای خود رفته اند. از جمله اموری که با استفاده از اینترنت به راحتی و آسانی مرتفع می شود، خرید است. امروزه خرید اینترنتی و آنلاین بسیار رواج دارد. با توجه به پیچیده تر شدن ساختار زندگی و کمبود و اهمیت وقت و انرژی در زندگی امروز، انسان برای بسیاری از امور روزمره به دنبال راهیست که وقت و انرژی خود را حتی الامکان کمتر تلف کند و کاری انجام دهد با بیشترین بازده، پس به سراغ اینترنت می رود. با رشد و گسترش فروشگاه های اینترنتی، خرید اینترنتی به راحتی و سادگی امکان پذیر شده است. علاوه بر وقت و انرژی، خرید آنلاین به ما این امکان را می دهد که هزینه ای که صرف رفت و آمد به فروشگاه به صورت حضوری میکنیم را ذخیره کرده و از اتلاف آن جلوگیری کنیم.

از طرفی در خرید اینترنتی وقتی کالایی مد نظر ماست، می توانیم انواع آن را با تنوع بسیار بالا هم از لحاظ ظاهری و هم کیفیتی مشاهده و مقایسه کنیم و بعد اقدام به خرید نماییم. تنوع محصولات در خرید اینترنتی بسیار بالاتر از خرید حضوری است. در خرید حضوری برای مقایسه دو مرکز خرید باید مسافت زیادی را طی کنیم ولی در خرید آنلاین با چند کلیک این کار به راحتی انجام می شود.

از جمله مزایا و تفاوت های خرید اینترنتی، ارائه ی مشخصات کامل محصول و امکان تحقیق کامل در مورد ویژگی های محصول مورد نظر قبل از خرید است.  

مساله ای که درخرید آنلاین بسیار مهم است معتبر بودن فروشگاه اینترنتی مورد نظر است. دیجی‌کالا از اولین دریافت کنندگان نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و به عنوان برگزیده بسیاری از مراجع و نهادهای ذیربط، دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است‏.

دیجی کالا بسیاری از نیازهای ما را پوشش می دهد و تنوع محصولات در آن به شدت بالاست. از انواع کالای دیجیتال گرفته تا مواد خوراکی، از کتاب و لوازم تحریر تا لوازم آرایشی و بهداشتی، از لوازم خانه و آشپزخانه تا مد و پوشاک، همه و همه در دیجی کالا موجود است.

از دیگر مزایای دیجی کالا می توان به تنوع در برند ها اشاره کرد، انواع برند های ایرانی و جهانی در دیجی کالا عرضه می شود.

دیجی کالا با تعداد خیلی زیادی از معتبر ترین فروشندگان و توزیع کنندگان انواع کالا در ارتباط و تعامل است. ارائه ی به صرفه ترین و متناسب ترین قیمت از اولویت های مهم دیجی کالاست، چرا که در دیجی کالا رضایت مشتری و مشتری مداری مهمترین اصل است.

همچنین دیجی‌کالا در سال 1390 با راه اندازی "رسانه تصویری دیجی‌کالا" یا DigiKala TV برای اولین بار در کشور تولید و ارائه محتوای ویدئویی آموزشی و تخصصی در زمینه معرفی و نقد و بررسی جدیدترین کالاهای دیجیتال و فن‏‌آوری‏ های این حوزه را آغاز کرد.

برای استفاده از این کد تخفیف به www.digikala.com مراجعه فرمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪50 تخفیف

کد تخفیف 50 درصدی دیجی کالا

مهلت خرید: تمام شد
25 هـزار تومان

کد تخفیف 25هزار تومانی دیجی کالا

مهلت خرید: تمام شد
٪10 تخفیف

کد تخفیف 10درصدی دیجی کالا

مهلت خرید: تمام شد
٪10 تخفیف

کد تخفیف 10درصدی دیجی کالا

مهلت خرید: تمام شد