0 کد تخفیف موجود

تخفیف کادرو | کد تخفیف کادرو در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف کادرو

با کادرو، عکاس را هم رزرو کنید!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف کادرو

کد تخفیف کادرو

با کادرو، عکاس را هم رزرو کنید!

سامانه درخواست آنلاین عکاس

ثبت لحظات خاطره انگیز زندگی با دوربین گوشی جز تعدادی سلفی های بی کیفیت نتیجه دیگری ندارد. از طرفی آتلیه های عکاسی با هزینه های سرسام آور راه حل مناسبی در این شرایط اقتصادی نیست.

کادرو، یک پیشنهاد خوب دارد: عکس با کیفیت توسط عکاسان حرفه ای با قیمت مناسب! تیم کادرو برای کارآفرینی و توسعه چرخه اقتصادی در حوزه عکاسی دور هم جمع شده اند. هدف کادرو وصل کردن افراد به شما عکاسان حرفه ای است.

عکاس را رزرو کنید!

برای رزرو عکاس کافی است روی گزینه رزرو عکاس کلیک کنید. در این قسمت پس از وارد کردن اطلاعات اولیه، و انتخاب نوع عکس، مکان و زمان عکاسی را مشخص می کنید. پس از آن وارد صفحه عکاسانی می شوید که به شما پیشنهاد می شود. عکاس مورد نظر خود را با توجه به نمونه کارهای آن ها انتخاب کرده و رزرو خود را نهایی می کنید. عکاس کادرو به همراه تجهیزات نور لازم، در زمان تعیین شده به محل شما می آیند و بعد از اتمام عکاسی، از طریق آلبوم آنلاین شخصی خودتان در سایت کادرو می توانید عکس ها را دانلود و مشاهده کنید.

هر نوع عکسی که شما بخواهید!

در کادرو همه نوع عکاسی انجام می گیرد. به طور کلی موضوعات عکاسی در کادرو به دو گروه شخصی و کسب و کار تقسیم می شوند:

شخصی: شامل کودک و نوزاد، پرتره و پروفایل، مذهبی، حیوانات خانگی، فارغ التحصیلی، بارداری و مادرانه، سفر و گردشگری، خانوادگی، دو نفره، عقد و عروسی و تولد و مهمانی

کسب و کار: شامل: معماری، ورزشی، اداری، غذا و رستورانی، مناظر، خبری و رویداد، خط تولید و تبلیغاتی- صنعتی

اگر نوع خاصی دیگر لازم دارید می تواند با پشتیبانی تماس بگیرید و تا نیاز شما برآورده شود.

کادرو کیفیت و قیمت عکس را تضمین می کند!

تیم کادرو از عکاسان حرفه ای و تحصیل کرده در این حوزه تشکیل شده است که دغدغه فعالیت در زمینه عکاسی را دارند. این عکاسان کادرو تمام سعی خود را می کنند تا لحظات شما در بهترین حالت و کیفیت ثبت شود.

از طرف دیگر، اگر شما بخواهید تعرفه قیمت عکاسی کادرو را با تعرفه قیمت عکاسی انجمن عکاسان مقایسه نمایید، متوجه این امر خواهید شد که کادرو به دلیل طراحی سیستم عکاسی در محل، توانسته است تعرفه قیمت مقرون به صرفه ای را برای داشتن یک آتلیه عکاسی ارزان در نظر بگیرد. بعلاوه اینکه شما با استفاده از کادرو انواع امکانات را در پروژه عکاسی خود بدست می آورید که قیمت عکاسی را برای شما ارزشمند می سازد.

کادرو به شما خبر می دهد!

تا ۳ روز بعد از تاریخ عکاسی، شما یک پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد مبنی بر آماده بودن عکس های شما. در این ایمیل و در تلگرام (در صورتی که روی خط موبایل تان حساب تلگرام فعال داشته باشید)، شما می توانید عکس هایتان را دانلود کنید. اگر خواستید عکس ها به دست کسی دیگر برسد، میتوانید به ما بگویید.

در صورتی که نسخه چاپی عکس ها را نیز نیاز داشتید کافی است با کادرو تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

عکاس کادرو شوید!

کادرو زمینه ای را فراهم آورده تا شما، حرفه ای های عکاسی بتوانید راحت تر مشتریان خود را پیدا کرده و به عنوان یک پیمانکار مستقل فعالیت کنید. شما به محض اتمام پروژه حق الزحمه خود را دریافت خواهید کرد، در همین حال رئیس خودتان خواهید بود و طبق برنامه زمانی خودتان کار خواهید کرد.

همکاری با کادرو شما را از فرآیند سخت و اذیت کننده عقد قرارداد با کارفرمایان راحت کرده تا با خیال آسوده از اینکه هزینه پروژه دریافت شده است سر پروژه بروید.

برای استفاده از این کد تخفیف به سایت kadro.co مراجعه فرمایید

کد تخفیف غیرفعال

٪40 تخفیف

کد تخفیف 40 درصدی کادرو

مهلت خرید: تمام شد
49,000 تومان تمام شد
٪25 تخفیف

کد تخفیف 25 درصدی کادرو

مهلت خرید: تمام شد
100 هـزار تومان

کد تخفیف 100 هزار تومانی کادرو

مهلت خرید: تمام شد
24,900 تومان تمام شد
٪50 تخفیف

کد تخفیف 50 درصدی کادرو

مهلت خرید: تمام شد
٪80 تخفیف

کد تخفیف 80 درصدی کادرو

مهلت خرید: تمام شد
149,000 تومان تمام شد