0 کد تخفیف موجود

تخفیف کلین ابزار | کد تخفیف کلین ابزار در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف کلین ابزار

کلین ابزار، خانه تمیز و زمین سبز

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف کلین ابزار

کد تخفیف کلین ابزار

کلین ابزار، خانه تمیز و زمین سبز

بحث پاکیزگی و نظافت منزل همیشه مورد توجه همه افراد خانواده به خصوص خانم ها بوده و خرید وسایل نظافت مناسب برای این امر، ضروری به نظر می رسد. گاهی وارد فروشگاه های بزرگ و کوچک می شوید و هر چیزی از تی نخی گرفته تا مواد شوینده و ابزار نظافت را بدون توجه به نیاز خود و مشخصات آن ابزار خریداری می کنید و در زمان استفاده می بینید که این وسیله مناسب نیاز شما نیست. ما برای راحتی و دقت بیشتر در خرید پیشنهاد ایده آلی برای شما داریم. کافیست به فروشگاه کلین ابزار سری بزنید!

فروشگاه اینترنتی کلین ابزار چیست؟

به جرات می توان cleanabzar را اولین فروشگاه آنلاین تخصصی در زمینه ابزار و وسایل نظافت خانگی معرفی کرد. از انواع جارو برقی گرفته تا مواد شوینده، ابزار نظافت، کارواش های خانگی، نماشو، سوییپر دستی، اسپری مکش، پولیشر و ... از برترین برندهای موجود در بازار در این فروشگاه یافت می شود. کیفیت بالای محصولات ارگونومیک و کاربرپسند ارائه شده توسط cleanabzar بالاترین سطح پاکیزگی و بهداشت را برای خانه یا محل کار مشتریان فراهم می‌نماید.

خرید ابزار نظافت با دقت بالا!

در کنار هر بخش از محصولات سایت اطلاعات کامل و دقیقی برای کاربران در نظر گرفته شده تا با دقت و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید کنند. برای خرید کافیست در سایت ثبت نام کنید و از طرق مختلف مانند جستجوی نام محصول مورد نظر خود از طریق نوار جستجو و یا رفتن به دسته بندی محصولات و یا برندها اقدام به خرید کنید.

علاوه بر این شما می توانید از قسمت مجله اینترنتی سایت کلین ابزار اطلاعات مفیدی در زمینه نظافت و شستشو بدست آورید.

سفارش‌های دارای نشانی ارسال بار در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، اهواز، یزد، کرمان، مشهد، بوشهر، تبریز، رشت، کرج و نوشهر با پیک ویژه  ارسال می شوند و سایر شهرها از طریق پست خواهد بود.

در کل می توان مزایای خرید از کلین ابزار (cleanabzar) را به صورت زیر دسته بندی کرد:

  1. خریدی دقیق و آگاهانه
  2. انتخاب از بین بهترین برندهای موجود در بازار
  3. قیمت مناسب و رقابتی
  4. طیف وسیع محصولات در زمینه نظافت و شستشو
  5. خرید سریع و بدون دغدغه

جهت استفاده از این کد تخفیف به cleanabzar.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪15 تخفیف

کد تخفیف 15 درصدی کلین ابزار

مهلت خرید: تمام شد