0 کد تخفیف موجود

تخفیف گلارین | کد تخفیف گلارین در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف گلارین

گلارین؛ پذیرایی مراسم های شما

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف گلارین

کد تخفیف گلارین

گلارین؛ پذیرایی مراسم های شما

یکی از مشکلات برگزاری جلساتی چون همایشات علمی، ورکشاپ ها، جلسه دفاع پایان نامه، مجالس ترحیم و ... بخش پذیرایی آن است که وقت زیادی را به خود تخصیص می دهد. خرید چند نوع میوه، کیک یا شیرینی، چای یا نسکافه و یا دادن عصرانه دردسرهای خاص خودش را دارد. علاوه بر آن برای آماده کردن پک های یک نفره، باید نفرات و زمان زیادی صرف شود.

خلاصه کار به آن جایی می رسد که اصل جلسه و مراسم به کلی فراموش می شود و شما به عنوان برگزار کننده مراسم مدام در پی هر چه بهتر برگزار شدن پذیرایی هستید. خیلی ها با فکر کردن به بخش پذیرایی از همان اول از خیر برگزاری آن می گذرند.

تیم گلارین با بررسی این مشکلات، استارت آپ سفارش اینترنتی بسته های پذیرایی را راه اندازی کرد تا پذیرایی مراسم ها و جلسات به راحت ترین شکل ممکن و با مناسب ترین هزینه انجام شود. شما می توانید از میان بسته های آماده گلارین یک پک را انتخاب کنید تا به تعداد درخواستی شما، آماده به آدرس ثبت شده ارسال شود.

پک پذیرایی گلارین، از اقلامی تشکیل شده که در مجاورت مواد غذایی کاملا سالم بماند و مشکلی را برای سایر موارد خوراکی ایجاد نکند. بسته های پذیرایی هم از جنس کارتون به اصطلاح بهداشتی و با شماره ثبت سازمان بهداشت تهیه شده و دارای استحکام مناسبی برای نگهداری و حمل و نقل می باشند.

بسته پذیرایی، پک میوه و پک پذیرایی این مجموعه از بهترین مواد اولیه و به صورت کاملا کنترل شده و شست و شو شده، امکان پذیرایی بسیار آسان را برای شما فراهم می آورد.

یکی از نکات کلیدی که در تهیه بسته های شرکت گلارین می توان به آن اشاره کرد، استفاده از مواد کاملا بهداشتی و ارگانیک و نوع شستشوی آنها و نظارت فردی بر روی میوه هاست. در برنامه بلند مدت این مجموعه در نظر است تا محصولات ارگانیک بیشتری به لیست خدمات اضافه شود. تمامی این محصولات پس از شست و شو و کنترل کیفیت درون پک ها قرار می گیرند.

پک پذیرایی شما را از مراجعه به بازار، انتخاب، خرید و بسته بندی مواد و اقلام درون بسته بی نیاز می کند. این پک ها با بهترین مواد اولیه و با طراحی کاملا زیبا، در تمامی مراسم ها قابل استفاده می باشند. انواع مختلف پک ها و همچنین اقلام آنها در سایت قابل مشاهده می باشد..

اگر می خواهید محتویات داخل پک را خودتان انتخاب کنید، کافی است به بخش انتخاب اقلام بسته بروید و از منوی ارائه شده، اقلام را انتخاب کنید: میوه، نوشیدنی، کیک و شیرینی، ساندویچ و لقمه، تنقلات و ملزومات بسته شامل دستمال کاغذی، کارد و نمک. شما حتی می توانید روبان چاپی پک را به سلیقه خود انتخاب کنید.

استرس پذیرایی در جلسه دفاع یکی از استرس های شایع دانشجویان در جلسات دفاع می باشد. گلارین این امکان را فراهم می آورد تا از استرس ناشی از جلسه دفاع تنها با سفارش اینترنتی بسته پذیرایی جلسه دفاع گلارین آسوده شوید. بسته پذیرایی جلسه دفاع و پایان نامه گلارین روشی است تا دانشجویان می توانند با استفاده از آن از استرس و نگرانی های بیهوده خلاص شوند. این بسته های به نحوی طراحی شده اند که می توان با ورود به وبسایت از میان دو بسته پذیرایی پیش طراحی شده و بسته پذیرایی دلخواه، یکی را انتخاب کرد.

با گلارین می توانید با خیال راحت به برگزاری مراسم، ورکشاپ یا جلسه دفاع یا سخنرانی خود بپردازید و پذیرایی را به گلارین بسپارید. گلارین انواع بسته های مختلف پذیرایی مراسمات را با کیفیتی بسیار بالا و قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما قرار می دهد.

البته فعالیت گلارین به تهیه پک پذیرایی محدود نمی شود. هرچند تهیه بسته های پذیرایی اولین اقدام این استارتاپ بوده است ولی گلارین قصد دارد در در حوزه های دیگر همچون تهیه مزه و فینگر فود و ارسال رایگان بسته های غذا فعالیت کند.  

برای استفاده از این کد تخفیف لطفا به سایت www.golarin.com مراجعه فرمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪20 تخفیف

کد تخفیف گلارین

مهلت خرید: تمام شد