از بسته‌های پرتخفیف نت‌برگ خبر دارید؟
فرض کنید بلیط سینما تهیه کرده‌اید و به همراه خانواده شب را به دیدن فیلم مورد علاقه‌تان می‌گذرانید. اما بعد از پایان فیلم نظرها به سمت صرف شام در یک رستوران می‌روند. از طرفی فرصت زیادی برای تبادل نظر و انتخاب بهترین گزینه وجود ندارد. در این مواقع بهتر است که از قبل برنامه‌ریزی کرده باشید. نت‌برگ با ارائه‌ی بسته‌های پرتخفیف، به شیوه‌ای که شما دوست دارید برای تفریح و گشت‌وگذارتان برنامه‌ریزی کرده است. با استفاده از بسته‌های پرتخفیف نت‌برگ می‌توانید به‌‌صرفه‌ترین و نزدیکترین گزینه‌ها را برای رستوران‌گردی و تفریح خود انتخاب کنید.

استفاده از این بسته‌ها چه مزایایی دارد؟
همان‌طور که می‌دانید تمامی پیشنهادهای نت‌برگ دارای تخفیف هستند. اما اگر از بسته‌های پرتخفیف نت‌برگ استفاده کنید، تخفیف‌های بیشتری خواهید گرفت. این بسته‌ها شامل ایده‌هایی مهیج و تفریحی هستند که می‌توانند برنامه‌ی یک روز به‌یادماندنی و نشاط‌آور را برای شما به ارمغان آورند.

بسته‌ی پرتخفیف امروز شامل چه پیشنهادهایی است؟
بسته‌ی پیشنهادهای دریاچه خلیج فارس یکی از گزینه‌های نشاط‌آور و مهیج است که می‌تواند یک روز به‌یادماندنی را برای شما بسازد. در این بسته بازی‌های هیجان انگیز دریاچه مثل آب‌بازی، ماشین بازی و پینت‌بال به چشم می‌خورد. البته این بسته فقط شامل بازی و تفریح نیست، بلکه تخفیف فوق‌العاده برای رستوران شاندیز بام لند و سرویس سفره خانه ای عربی در کافه رستوران دوکاتی هم در این بسته‌ی خوشگذرانی وجود دارد. موضوعی که این بسته را شگفت‌انگیزتر می‌کند این است که هر چه تعداد بیشتری از پیشنهادهای موجود در این بسته را انتخاب کنید تخفیف شما بیشتر خواهد شد. در نظر داشته باشید اگر تمامی پیشنهادهای این پکیج را استفاده کنید می‌توانید تا 30 درصد تخفیف بیشتر علاوه بر تخفیف جداگانه‌ی هر پیشنهاد دریافت کنید.  

نت‌برگ‌های فعال

نت‌برگ‌های غیر فعال