آشنایی با بسته‌ی پرتخفیف
هر روز در سایت نت‌برگ شاهد پیشنهادهای رستوران ‌گردی، مکان‌های تفریحی، پزشکی و غیره هستیم. مولفه‌ی اصلی هر کدام از این پیشنهادها داشتن کیفیت و تخفیف مناسب است. اما در فرآیند انتخاب این پیشنهادها توسط کاربران، فاکتورهای دیگری نیز دارای اهمیت است. مسافت‌های طولانی و پرترافیک، کمبود زمان و البته دریافت تخفیف بیشتر، همیشه در انتخاب‌هایمان موثر هستند. با در نظر گرفتن این موارد و به منظور سهولت در انتخاب، هر روز تعدادی از پیشنهادهای مرتبط و نزدیک به هم را در قالب یک بسته‌ی پرتخفیف فراهم می‌کنیم. بسته‌ی آرایشی و زیبایی یکی از پیشنهادهای جذاب بوده که دارای تخفیف‌های مناسب برای کوتاهی و رنگ مو، میکاپ، کاشت و ترمیم ناخن، اپیلاسیون و .. است. 

مزیت استفاده از بسته‌ی پرتخفیف
در این بسته خدمات آرایشی و زیبایی مورد نیاز کاربران به شکلی برنامه‌ریزی شده تا در زمان و هزینه‌‌‌ی آن‌ها صرفه‌جویی شود. هر چه تعداد بیشتری از پیشنهادهای داخل این بسته را خریداری کنید می‌توانید از تخفیف بیشتری بهره‌مند شوید. نزدیک بودن این پیشنهادها از لحاظ مکانی و انتخاب آسان از میان بهترین مراکز زیبایی و آرایشی تهران از دیگر مزیت‌های این بسته است. در نظر داشته باشید لزومی ندارد که تمامی این پیشنهادها در یک روز استفاده کنید؛ بلکه با خرید این بسته می‌توانید از قبل برنامه‌ریزی کرده و در فرصت مناسب به هر کدام از آن‌ها مراجعه کنید.

راهنمای خرید بسته‌ی پرتخفیف
بعد از وارد شدن به صفحه‌ی بسته‌ی پرتخفیف زیبایی و آرایشی، پیشنهادهای مربوط به بسته را مشاهده می‌کنید. هر کدام از این پیشنهادها یک دکمه برای خرید دارند؛ با کلیک روی هر کدام از آن‌ها به صفحه‌ی دیگری وارد می‌شوید. در صفحه‌ی جدید پیشنهادهای مرتبط که با عنوان «خرید بیشتر، تخفیف بیشتر» مشخص شده‌اند را مشاهده می‌کنید. با انتخاب هر کدام از آن‌ها می‌توانید درصد تخفیف خود را بیشتر کنید. درصد تخفیف هم درکنار همین پیشنهادهای مرتبط قابل مشاهده است. در نهایت بعد از انتخاب پیشنهادهای مورد نظر، خرید خود را با کلیک روی دکمه‌ی "خرید نت‌برگ" نهایی کرده و تجربه‌ی لذت‌بخشی از خدمات زیبایی و آرایشی را با حال خوب استفاده از یک تخفیف هیجان‌انگیز به خودتان هدیه کنید.  

(بدون نت برگ فعال)

نت‌برگ‌های غیر فعال