0 کد تخفیف موجود

تخفیف بروجرد | کد تخفیف بروجرد در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف بروجرد

پارچه و کالای خواب تخصص ماست!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف بروجرد

کد تخفیف بروجرد

پارچه و کالای خواب تخصص ماست!

خرید اینترنتی همیشه لذت بخش و بسیار راحت تر از خرید حضوری است اما زمانی که بحث خریدهای تخصصی می شود بهتر است از مرجع آن کالا خرید کنیم. خرید پارچه و کالای خواب نیز یکی از همین موارد است که نیازمند دقت کافی است. اکثرا قبل از خرید پارچه این استرس را داریم که کالای با جنس و قیمت خوب خریداری کنیم. پیشنهاد ما به شما فروشگاه اینترنتی پارچه و کالای خواب نساجی بروجرد است.

فروشگاه اینترنتی نساجی بروجرد

شرکت نساجی بروجرد یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی زندگی است که توانسته با تکیه بر امکانات وسیع سخت افزاری و نرم افزاری نسلی جدید از کالای خواب و حمام را به بازار کشور عرضه کند. کلیه پارچه های مورد استفاده در این شرکت از ابتدا تا تکمیل نهایی دارای استانداردهای ملی ایران M&S,AATCC, EN ISO می باشند. همچنین جهت افزایش کیفیت پارچه ها و ثبات بالاتر در برابر نور خورشید، لکه، شستشو، جرخوردگی و ... بارها در آزمایشگاه های مجهز مورد تست قرار می گیرند. کالای تولید شده توسط این واحد در بازار ایران با نام تجاری کالای خواب و حمام نساجی بروجرد به فروش می رسد.

خرید اینترنتی پارچه و کالای خواب در نساجی بروجرد

در فروشگاه نساجی بروجرد شما با طیف وسیعی از پارچه روبرو هستید. از پارچه ملحفه گرفته تا پارچه چادری و پارچه دستمال آشپزخانه. به صورت کلی دسته بندی کالاهای این فروشگاه به صورت زیر است:

- انواع پارچه: پارچه دستمال آشپزخانه، پارچه ملحفه و چادری

- انواع تشک: تشک مهمان

- ست نوزاد: رو بالشی نوزادی، ست لحاف نوزادی، ملحفه روانداز نوزادی و نیم ست نوزادی

- کالای خواب: انواع بالش، انواع تشک، ست کاور لحاف، ست لحاف بزرگسال، ست ملحفه و لحاف تک

- مقنعه

- منسوجات آشپزخانه: پیش بند، دستکش فر، دستمال آشپزخانه

یکی از مزیت های مهم خرید از فروشگاه آنلاین نساجی بروجرد، خرید پارچه و اجناس با کیفیت و مطمئن است. کالاهای خریداری شده توسط مشتریان از طریق پست ارسال شده و همگی دارای گارانتی ضمانت و اصالت فیزیکی کالا هستند.

برای استفاده از این کد تخفیف به borujerdhome.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪5 تخفیف

کد تخفیف فروشگاه اینترنتی نساجی بروجرد

مهلت خرید: تمام شد