نت‌برگ‌های تفریحی و ورزشی

برچسب های مرتبط

توضیحات

باشگاه ورزشی یا جیم به سالن های ورزشی گفته می‌شودکه افراد با هدف هایی مثل رسیدن به ‌تناسب اندام، کم کردن وزن و یا تفریح و گذراندن اوقات فراغت به باشگاه‌های ورزشی مراجعه می کنند. اگر به دنبال تحرک و فعالیت هستید و اگر دوست دارید به فعالیت‌های ورزشی و بدنسازی بپردازید پیشنهادهای نت‌برگ که شامل ، باشگاه ورزشی، باشگاه بدنسازی، باشگاه تیراندازی، باشگاه بیلیارد، باشگاه رزمی و TRX و... می‌شود را از دست ندهید. شما می‌توانید از سایت نت برگ از تخفیف‌های ۶۰% تا ۹۰% باشگاه های ورزشی استفاده نمایید.

باشگاه های بدنسازی‌‌

تنوع بالا باشگاه های بدنسازی در سایت نت برگ به شما این امکان را می‌دهد که از بین ده‌ها باشگاه بدنسازی در تهران نزدیکترین باشگاه را انتخاب کنید و به آنجا مراجعه کنید. این باشگاه ها شامل باشگاه بدنسازی مخصوص بانوان و آقایان می‌باشد. دستگاه های جدید بدنسازی و حضور مربی های مجرب به شما کمک می‌کنید تا به فرم و هیکل ایده آل خودتان برسید و علاوه بر سلامت جسمی، اندامی زیبا و خوش فرم داشته باشید. باشگاه های ورزشی و رزمی از دیگر باشگاه های ورزشی که در طول سال میتوانید به آنجا مراجعه کنید باشگاه های از قبیل بوکس، زومبا، تیراندازی، اسب سواری، TRX ، ایروبیک و پینت بال و ده ها رشته ورزشی دیگر می‌باشند. شما میتوایند در این باشگاه های ورزشی حرکات هوازی و غیر هوازی و حرکات مخصوص تناسب را انجام دهید.

خدمات دهی باشگاه ها در دوران کرونا

تمام باشگاه‌های ورزشی که با مجموعه نت برگ همکاری می‌کنند ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا می‌باشند. کارکنان مجموعه‌ها از ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده استفاده می‌کنند و برای تعداد افراد حاضر در باشگاه‌ها نیز محدودیت‌‌های اعمال شده است تا فاصله اجتماعی رعایت شود. با این همه با رعایت نکات بهداشتی مانند رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و ضدعفونی کردن مداوم دست‌ها می‌توانید از ابتلا به هرگونه بیماری پیشگیری کنید. شما همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه هرکدام از باشگاه‌های ورزشی اطلاعات بیشتری درباره تمهیدات بهداشتی آنها به دست بیاورید.