ارزش واقعی: 100,000 تومان
پرداخت شما: 39,000 تومان

زمان باقیمانده

روزساعتدقیقهثانیه

خیابان آزادی، دانشگاه صنعتی شریف - شماره تماس:-

ویژگی ها

- دوره یادگیری بهینه سازی مدل ها به وسیله نرم افزار GAMS

- مدرس: جناب آقای مهندس آرمان جباری 

- فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف 

- به شرکت کنندگان در این دوره گواهینامه دانشگاه صنعتی شریف از طرف انجمن علمی صنایع دانشگاه صنعتی شریف اعطا می شود

- مزایا: یکی از بزرگترین مزایای این دوره، کاربردی بودن و برنامه نویسی همراه با توضیح کامل و دقیق است. هم چنین آموزش به صورت دو طرفه می باشد مثلا در حل یک مساله مدرس و فراگیر به طور همزمان و به صورت متقابل به حل آن می پردازند بطوریکه تمامی فراگیران بعد از پایان دوره کاملا مسلط بوده و می توانند هر گونه مدلی را برنامه نویسی ، حل و تجزیه و تحلیل کنند. آموزش از سطح مقدماتی تا حد متوسط می باشد بطوریکه فراگیران پس از اتمام دوره قادر به حل مسائل خطیر می باشند.

شرایط استفاده (به پایان رسید)

فرصت استفاده از 09 آبان تا 09 آبان 1392

هر نت برگ برای یک نفر

مراجعه حتما با هماهنگی و رزرو تلفنی

ارائه پرینت الزامی نیست. فقط QR کد یا کدهای نت برگ را همراه داشته باشید

- تنها 50 نت برگ موجود می باشد

- هر نت برگ قابل استفاده برای یک نفر

- زمان برگزاری: روز پنجشنبه 9 آبان ماه از ساعت 14 الی 19

- مکان برگزاری : دانشگاه صنعتی شریف

- خریداران محترم میبایست بلافاصله پس از خرید از روی سایت جهت هماهنگی با تلفن 09190160433 تماس بگیرند

- ارائه پرینت کد نت برگ الزامی است

- نت برگ خریداری شده قابل استرداد نمی باشد

توضیحات

همانطور که می دانید تحقيق در عمليات ابزاری است با روش‌های تحليلی متعدد که ما را به سمت وسوی تصميم‌گيری بهتر می کشاند. این روشها تمامی محدوديت‌ها و شرايط موجود را در نظر گرفته و توانايی اتخاذ تصميم‌های مناسب‌تر و بهره وری از یک سيستم بهینه را نوید می دهند.

در حال حاضر اکثر رشته های مهندسی و مدیریتی از این رویکرد خاص برای اتخاذ تصمیمات بهینه بهره می گیرند. انبوهی از انتخاب‌ها و محدوديت‌های زمانی و حاشيه‌ای، تصميم‌گيری در رابطه با مسائل پيرامون را دشوارتر ساخته است. در اين راستا نرم‌افزارهای کاربردی همچون GAMS با قابلیت ها و ویژگیهای منحصر به فرد به منظور پردازش انواع مدلهای ریاضی طراحی شده (خطی ، غیر خطی، عدد صحیح و ...) در شرایط قطعی و غیر قطعی با حجم انبوهی از داده‌ها، بکار گرفته میشوند و می‌توانند افق‌های تازه‌ای را در اتخاذ تصميم‌های مناسب‌تر ترسيم نمايند و بدین ترتیب ما را در مواجهه با چالش های موجود در بهینه سازی کمک کند. یادگیری بهینه سازی مدل ها به وسیله نرم افزارهای GAMS برای دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری امری ضروری است.

نرم افزار GAMS به خودی خود یک نرم افزار غنی است که کاربر را از سایر نرم افزارهای مشابهش بی نیاز می کند. از جمله این نرم افزارها می توان به LINGO اشاره داشت که فراگیری GAMS را از خود نشان نمی دهد.

دانشگاه صنعتی شریف

پرسش و پاسخ

کاربر گرامی جهت طرح پرسش لطفا ابتدا واردشوید.

Negin B

با سلام لازمه ی یادگیری این نظرم افزار چه میباشد و آیا یادگیری آن برای دانشجوی ترم ۳ کارشناسی میتواند مفید باشد یا خیر با تشکر

نت برگ

خواهشمندیم در این خصوص با شماره مندرجه تماس حاصل فرمایید.