کمینه ارزش: ۲۰,۰۰۰ تومان
کمینه پرداخت : ۱۰,۸۰۰ تومان

327 خرید

-

زمان باقیمانده

روزساعتدقیقهثانیه

دروس،خیابان یار محمدی،بن بست نامدار،پلاک 5 - شماره تماس:22561956

ویژگی ها

- نمایش چشم هایی که مال توست در تماشاخانه باروک

- ویژه روز آخر نمایش جمعه 14 تیر ماه ساعت 4 بعد از ظهر با 46% تخفیف و پرداخت 10800 تومان به جای 20000 تومان

- کارگردان : نسیم ادبی

- نویسنده و بازیگر : بهاره رهنما

- ساعت اجرا : 12 و 13 تیر ماه ساعت 8 شب و 14 تیر ماه ساعت 4 بعدازظهر

- مدت زمان نمایش 1 ساعت

- با همراهی افتخاری صدا و تصویر : شهاب حسینی

- خلاصه داستان : در این نمایش شاهد دغدغه های زنی خواهیم بود که با داشتن یک فرزند درگیر عواقب روحی و عاطفی ترک خانه از سوی همسرش است

شرایط استفاده (به پایان رسید)

فرصت استفاده از 31 خرداد تا 14 تیر 1392

هر نت برگ برای یک نفر

مراجعه حتما با هماهنگی و رزرو تلفنی

ارائه پرینت الزامی نیست. فقط QR کد یا کدهای نت برگ را همراه داشته باشید

- بدون محدودیت در تعداد خرید نت برگ

- هر نت برگ قابل استفاده برای یک نفر

- ظرفیت محدود : در هر روز 44 نفر

- زمان اجرا : 12 و 13 تیر ماه ساعت 8 شب و 14 تیر ماه ساعت 4 بعدازظهر

- نیم ساعت قبل از شروع نمایش در سالن حضور داشته باشید

- تلفن هماهنگی و رزرو : 7-22561956

- زمان استفاده : از 1 تیر تا 11 تیر ماه هر شب

- ارائه پرینت کد نت برگ الزامی است

- نت برگ خریداری شده قابل استرداد نمی باشد

توضیحات

چشم‌ها دست از سر ما برنمی­‌دارد بهاره رهنما . بازیگر، نویسنده این‌بار یک حرف و یک نگاه توأمان: در عالم کار نوشتن و بازی کردن به تجربه عجیبی دست پیدا کرده ام، اینکه بعضی کارها هست که تعقیبت می‌کند. دست از سرت برنمی دارد، دنبالت می آید، هی خودش دوباره خودش را به خلق شدن و تولد دوباره می رساند و اینها معمولا نوشته‌ها و نقش‌هایی هستند که درسی برای پس دادن در آنها برای ما وجود دارد. نمایشنامه «چشم‌هایی که مال توست» بر اساس داستانی به همین نام که پارسال در مجله «گلستانه» هم به چاپ رسید، یکی از داستان‌های من است که به این باور رسیده ام که حالا حالاها دست از سرم برنمی دارد و این دست از سرم برنداشتنش اتفاقا بار خوشایندی هم برایم دارد.

اجرای «چشم‌هایی که مال توست» به دلیل شور و عشق بی نهایتی که در شخصیت زنش وجود دارد، هربار مرا به هول و دلهره می اندازد که: «آیا باز هم آن اشک‌ها خواهد جوشید؟ آن خنده‌ها، آن مرور موبه‌موی جزییات یک خاطره از دست رفته... » تکنیک نیست. احساس خالی هم نیست! چیزی از فراسوی این متن و شهودی برگرفته از همه زنان ترک شده ای که می شناسم مرا در زنده کردن این شخصیت کمکم می‌کند. این‌بار هم به دلیل نیت خیر این اجرا و هم به دلیل اینکه واقعا نمی دانیم کی دوباره با «چشم‌هایی که مال توست» به صحنه برویم، شدیدا منتظر دیدارتان هستیم.

در همین راستاست که بهاره رهنما معتقد است :"چشم هایی که مال توست" به جهت زاویه نگاه خاصش به مقوله زنان و چالش ها و دل نگرانی های آنان می تواند حرف های تازه ای برای گفتن داشته باشد و طیفی نو از علاقه مندان به هنر را به سالن نمایش بکشاند.

چشم هایی که مال توست

چشم هایی که مال توست


پرسش و پاسخ

کاربر گرامی جهت طرح پرسش لطفا ابتدا واردشوید.

rojan shahryari

ببخشید من واسه 8ام بلیط گرفتم اگه فقط کدو یادداشت کنیم و نشان بدیم میشه یا حتمآ باید پرینت بگیرم؟ بعد اینکه باید قبلش به اونجا زنگ بزنم برای رزرو یا فقط برم خودش رزرو شده؟

نت برگ

رژان عزیز، ارائه پرینت کدها الزامیست،طبق آنچه در شرایط استفاده ذکر شده در تاریخ مورد نظرتون نیم ساعت قبل از شروع نمایش در سالن حضور داشته باشید. با تشکر

ژاله ناطقی

عالی بود من دیشب رفتم، پیشنهاد میکنم به دوستان که حتما برید و بازی قوی خانم رهنما رو از نزدیک ببینید. بسیار تاثیرگذار بازی میکنند.