سینما چند بعدی برج میلاد(بدون نت برگ فعال)

از 40 رای

3.8

5 نت برگ غیر فعال

0 نت برگ فعال

هیجان در تمامی ابعاد! 

با پیشرفت تکنولوژی سه بعدی، سینماهای چند بعدی نیز پا به عرصه وجود گذاشتند. اضافه شدن امکاناتی از قبیل تکان خوردن صندلی، وزش باد، پاشیده شدن آب و افکت‌هایی مانند رعد و برق و... نیز به کمک سینماهای سه بعدی آمدند و بعدهای دیگر آن را تشکیل دادند. در کنار سینما 4 بعدی و سینما 5 بعدی، از معروفترین و بهترین سینماهای چند بعدی می‌توان به سینماهای 6 بعدی و 7 بعدی اشاره کرد. 

امروزه یکی از پیشرفته‌ترین سینماهای چند بعدی در تهران را می‌توان سینما 6 بعدی برج میلاد دانست. در سینماهای 6 بعدی صندلی‌ها به صورت تک‌نفره طراحی شده‌اند که همین ویژگی باعث شده خیلی از حرکات از قبیل سقوط به راحتی قابل شبیه‌سازی باشد. قابلیت پردازش و اجرای چهارصد حرکت مختلف در ثانیه باعث می‌شود شما خودتان را یکی از اجزای دنیای سه بعدی بدانید و این دنیا را با پوست و گوشت خود احساس کنید. 

همچنین سینما هفت بعدی برج میلاد یا سینما گیم برج میلاد به شما این امکان را می‌دهد تا همانطور که از تمامی امکانات یک سینمای 6 بعدی استفاده کنید، با داشتن یک اسلحه بتوانید به صورت گروهی با دیگر تماشاچیان سینما به بازی و مبارزه بپردازید. 

سینما 7 بعدی نسل جدید بازی‌های کامپیوتری شناخته می‌شود که شما را در محیطی مجازی و سه بعدی قرار داده و با استفاده از اسلحه امکان بازی کردن را برایتان فراهم می‌کند. 

ظرفیت سینما چند بعدی برج میلاد هشت نفر است و در مدت زمان 5 تا 7 دقیقه می‌توانید از فیلم ها و بازی های 3D لذت ببرید. حرکت فوق پیشرفته صندلی، افکت های طوفان، رعد و برق، باد و دیگر افکت ها به شما حسی واقعی در دنیایی مجازی را می دهد 

اگر به دنبال تفریح خوب در تهران هستید و تصمیم به تفریح در برج میلاد دارید حتما سینماهای چند بعدی برج میلاد را تجربه کنید. 

اشتراک با دوستان

merchant location

تهران، برج میلاد، طبقه همکف، گذرگاه اصلی - شماره تماس:02188355104

نت‌برگ‌های غیر فعال