نت‌برگ چگونه کار می‌کند

نت‌برگ یک شرکت تجارت الکترونیک است که با مذاکره و شراکت با کسب‌و‌کار‌های تراز اول در سطح شهر و استفاده از قدرت خرید گروهی به‌ طور روزانه پیشنهادهای جالب و جذابی از کالاها و خدمات مختلف با تخفیف‌های 40 تا 90 درصد را روی وب‌سایت خود قرار می‌دهد.

دریافت اشتراک نت‌برگ

1. دریافت اشتراک نت‌برگ

جهت گرفتن اشتراک در نت‌برگ در قسمت اشتراک، ایمیل خود و در قسمت انتخاب شهر، نام شهر مورد نظر را وارد کنید تا تمام پیشنهادات نت‌برگ روزانه به ایمیل شما فرستاده شود.

با چک کردن ایمیل خود به‌‌صورت روزانه، مطمئن شوید پیشنهادات فوق‌العاده ما را از دست نمی‌دهید، زیرا هر پیشنهاد تنها برای مدت محدودی روی سایت قرار می‌گیرد. هنگامی که نت‌برگ خاصی نظر شما را به خود جلب کرد، به سایت نت‌برگ سر بزنید تا در جریان جزئیات بیشتر خرید قرار بگیرید و در صورتی‌که همه چیز همانطور که ما تلاش کرده‌ایم مطلوب شما بود، با عضویت در سایت نت‌برگ آن را خریداری کنید.

به اشتراک گذاشتن نت‌برگ با دیگران

2. به اشتراک گذاشتن نت‌برگ با دیگران

نت‌برگ‌ها معمولا اگر به همراه ‌دوستان استفاده شوند لذت بخش‌تر هستند. پس با استفاده از ایمیل، شبکه های اجتماعی و 3 پیام کوتاه رایگان که از طرف سایت نت‌برگ در اختیار شما قرار داده می‌شود و البته دنیای مجازی اینترنت، دوستان و آشنایان خود را در جریان قرار دهید تا آنان نیز بتوانند از این فرصت استثنایی استفاده کنند.

خوش گذراندن با نت‌برگ

3. خوش گذراندن با نت‌برگ

پس از خرید،رسید نت‌برگ خریداری شده کد خرید در قالب‌ یک ایمیل‌ در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین این فایل از طریق پروفایل شما در سایت نت‌برگ نیز قابل دسترسی است. شما طی مدت اعتباری که روی نت‌برگ دریافتی درج شده است، با به همراه داشتن و ارائه یک پرینت از فایل ارسالی و یا ارائه کدهای اختصاصی، می‌توانید از پیشنهاد و قیمت باورنکردنی نت ‌برگ لذت ببرید. پس خوش بگذرانید و از لحظات خوش و زیبا و تجربه جالبی که با خرید نت‌برگ به دست آورده‌اید، عکس بگیرید و با ارسال آن از ما جایزه بگیرید.