سوالات متداول


چگونه می‌توان از خدمات و محصولات نت‌برگ به‌صورت مرتب و روزانه خبردار شد؟
کافی است در قسمت اشتراک سایت، ایمیل خود به همراه نام شهر یا شهرهای مورد‌نظر را وارد کنید تا از طریق سایت برای شما اشتراک ایجاد و تمام پیشنهادات نت‌برگ روزانه به ایمیل شما فرستاده شود.
اشتراک در سایت امکان دریافت نت‌برگ‌های پیشنهادی روزانه را از طریق پست الکترونیک فراهم می‌کند. در حالی که با عضویت در سایت حساب مجزایی برای شخص شما روی وب‌سایت تعریف می‌شود که برای خرید یک نت‌برگ الزامی است.
برخی از نت‌برگ ها مانند تورهای تفریحی و یا کلاس های آموزشی نیاز به رسیدن حداقل افراد جهت تشکیل کلاس و یا برگذاری تور می باشند. این حداقل از سوی فروشندگان به نت‌برگ اعلام می گردد. برای سایر نت‌برگ ها ، با خرید اولین نت‌برگ، شما می توانید از خرید خود لذت ببرید.
چنانچه در شرایط خاصی این اتفاق رخ داد،نت‌برگ مورد نظر فعال نمی‌شود. در این حالت مبلغ پرداختی توسط شما درحسابتان ذخیره می‌شود و شما می‌توانید از این اعتبار برای خرید نت‌برگ‌های دیگر استفاده کنید و یا در صورت نیاز، درخواستی برای انتقال این وجه به حساب بانکی خود برای ما ارسال کنید تا وجه مود نظر به حساب شما بازگردانده شود.
ما می‌توانیم با پیشنهاد خرید نت‌برگ به دوستان‌مان هم شانس استفاده از یک فرصت استثنایی را به آنان بدهیم‌ و هم شرایطی را فراهم کنیم که استفاده از نت‌برگ و لذت حاصل از آن را در کنار دوستانمان تجربه کنیم.
از پیامک‌های رایگان گرفته تا ارسال ایمیل و شبکه‌های اجتماعی، همه و همه راه‌هایی است که با استفاده از آنها می‌توانید از پشت رایانه‌تان، دوستان خود را به استفاده از یک تجربه عالی دعوت کنید.
کافی است یک پرینت از فایل ارسال شده به پست الکترونیکتان که از طریق حساب شما در سایت نت‌برگ هم قابل دسترسی است، بگیرید و یا کدهای اختصاصی خود را در هنگام خرید به فروشنده ارائه دهید.با وارد کردن شماره موبایل در قسمت پروفایل، می توانید این کد اختصاصی را از طریق پیامک هم دریافت کنید و با ارائه این کد به فروشنده از نت‌برگ خود لذت ببرید.
بله مبلغ پرداختی شما برای کالا و مالیات بر ارزش افزوده آن بوده که توسط فروشنده پردااخت خواهد شد.
خیر، هر نت‌برگ یک بازه زمانی مشخص به‌عنوان تاریخ مصرف دارد که هم در هنگام خرید و هم در نت‌برگ ارسال شده برای شما، مشخصات آن قابل مشاهده است.
شما می‌توانید نت‌برگ را مستقیما به پست الکترونیک دوستانتان بفرستید یا خودتان آن را دریافت کنید و به آنان هدیه دهید.
آیا قسمت «درباره ما» را در سایت مطالعه کرده‌اید؟ برای مطالعه این قسمت اینجا را کلیک کنید.
آدرس: شهرک غرب - بلوار دادمان - انتهای خیابان سپهر غربی - خیابان گلبرگ سوم - کوچه گلستان دوم - پلاک ۱۰۰
برای ارسال رمز عبور جدید به ایمیل شخصی خود اینجا را کلیک کنید.
در دهه اخیر پرداخت و خرید آنلاین در اکثر کشورهای دنیا به‌عنوان یک روش بهینه رایج است. وقتی از حساب بانکی از طریق اینترنت مبلغی را جابه‌جا می‌کنید هیچ تفاوتی با واریز نقدی یا کارت به کارت از طریق خودپرداز ندارد. چون نهایتا تمام این پرداخت‌ها از طریق اینترنت بین بانک‌ها انجام می‌شود. هنگام خرید و یا اضافه کردن اعتبار به حساب خود در سایت نت‌برگ، شما به سایت بانک مورد نظر خود متصل می‌شوید و این بانک است که جابه‌جایی پول را انجام می‌دهد و ما در جابه‌جایی آن هیچ نقشی نداریم.
سوالات متداول