0 کد تخفیف موجود

تخفیف آسیاتک | کد تخفیف آسیاتک در نت برگ

کد تخفیف آسیاتک

اینترنت امن و پرسرعت سهم هر ایرانی

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف آسیاتک

کد تخفیف آسیاتک

اینترنت امن و پرسرعت سهم هر ایرانی

این روزها نیاز به اینترنت درست مانند نیاز به آب و غذاست. خیلی از افراد کارهای روزانه خود را با استفاده از اینترنت انجام می‌دهند. بسیاری از مشاغل و بیزنس‌ها نیز برای به روز بودن نیاز دارند که از اینترنت پرسرعت بهره ببرند. اما یکی از دغدغه‌های همیشگی کاربران در ایران نحوه دسترسی به اینترنت است. همه می‌دانیم که دسترسی به اینترنت در ایران هزینه بالایی دارد. محدودیت‌های مختلف در سرویس‌های اینترنت برای دسترسی به شبکه جهانی باعث شده تا کاربر ایرانی با مشکلات فراوان روبرو باشد.

اما شرکت آسیاتک که به عنوان برترین اپراتور ارائه دهنده خدمات اینترنت ثابت کشور شناخته می‌شود و دارای گسترده‌ترین شبکه خدمات اینترنت در سراسر ایران است، تمام سعی خود را کرده با ارائه اینترنت پر سرعت، با کیفیت و امن به کاربران خود، نیاز آنها را برآورده کند. اگر از افرادی باشید که اتصال همیشگی و پر سرعت به اینترنت برایتان مهم باشد حتما می‌دانید که بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت که بتواند با بالاترین سرعت و خدمات پشتیبانی شبانه روزی به شما خدمت‌رسانی کند چقدر می‌تواند در لذت بردن از اینترنت به شما کمک کند.

به هر حال هر فرد و هر سازمان با توجه به نیازهای خود خدمات اینترنت را تهیه می‌کند. آسیاتک انواع سرویس‌های نامحدود و حجمی اینترنت را ارائه می‌کند. اینترنت نامحدود در واقع نوعی از خدمات اینترنتی پرسرعت است که توسط آسیاتک ارائه می‌شود و در آن به جای فروش حجمی از فروش زمان‌دار و با حجم نامحدود استفاده می‌کنند. در این نوع فروش خدمات اینترنت، کاربران بدون محاسبه حجم، از اینترنت استفاده می‌کنند. شرکت آسیا‌تک با ارائه بسته‌های متنوع حجمی نیز به کاربران خود این امکان را می‌دهد که با توجه به نیازهای خود، بسته مورد نظرشان را تهیه کنند.

برای اینکه کدهای تخفیف آسیاتک برای دریافت خدمات اینترنتی را به دست بیاورید همراه نت‌برگ باشید.

جهت استفاده از این کد تخفیف به asiatech.ir مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪95 تخفیف

کد تخفیف سرویس ADSL آسیاتک

مهلت خرید: تمام شد
2,000 تومان تمام شد
22 هـزار تومان

کد تخفیف 22هزار تومانی سرویس ADSL آسیاتک

مهلت خرید: تمام شد
2,000 تومان تمام شد