0 کد تخفیف موجود

تخفیف بوکادو | کد تخفیف بوکادو در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف بوکادو

بوکادو؛ کتاب داستان زندگی خود را هدیه دهیم!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف بوکادو

کد تخفیف بوکادو

بوکادو؛ کتاب داستان زندگی خود را هدیه دهیم!

گاهی انتخاب هدیه کار سختی به نظر می رسد. وقتی هدیه ها تکراری می شوند، به دنبال ایده جدیدی می گردیم. نویسندگان این امکان را دارند تا کتابی برای عزیزشان بنویسند و آن را به او تقدیم کنند. چه هدیه ای از این ماندگارتر و خاص تر!

مشکل اینجاست که همه ما نویسنده نیستیم و از طرفی چاپ کردن کتاب کار ساده ای نیست. اما بوکادو این امکان را برای ما فراهم کرده است تا هر کسی کتاب خودش را طراحی کند، مطالب داخلش را تنظیم کند و چاپ کند. تنها یک کتاب برای یک دوست، مادر، پدر و ....

بوکادو اولین و تنها وبسایت ایرانی است که با کمک آن می توانیم کتاب داستان زندگی خودمان را خلق کنیم. کتابی برای هدیه دادن به دوست، همسر، عشق، مادر، پدر. این کتاب یک خواننده دارد. کتابی که برای او نوشته شده است.

پس از ثبت نام در سایت بوکادو، برای طراحی کتاب، ابتدا از شما نام هدیه کننده، نام گیرنده هدیه، موضوع و مناسبت کتاب را از ما می پرسد. نتیجه دو کاراکتر تعریف شده است که به صورت گرافیکی و ساده ارائه می شود. در مرحله بعد با انتخاب اعضای صورت، مو و دیگر مشخصات شامل موی صورت آقایان، عینک و ... شبیه ترین شکل ممکن شخصیت ها را خلق می کنیم تا کتاب با شبیه سازی صورت اشخاص، بهترین ارتباط ممکن را به مخاطب بدهد.

برای درست کردن کتاب خود می توانیم از صفحات از پیش درست شده در وبسایت هست انتخاب کنیم و یا به سادگی صفحات مورد نظر خود را طراحی و یا صفحات موجود را تغییر دهیم تا بهترین و منحصر به فرد ترین داستان زندگی خود را خلق کنیم.

در هنگام خلق این هدیه ی بسیار خلاقانه و منحصر به فرد شما می توانیم به راحتی و در زمان بسیار کم از صفحات آماده شده ی قبلی انتخاب کنیم و یا ساعت ها و یا حتی روزها وقت بگذاریم تا داستان خود را با دقت و وسواس زیاد بنویسیم. هر چه وقت بیشتری صرف کنیم و ایده های جدیدی را در طراحی به کار ببریم، نتیجه کار مطلوب تر و جذاب تر خواهد شد.

پس از اتمام کار، بوکادو نمایشی از کلیت کتاب را به ما نشان می دهد تا در صورت رضایت از نتیجه، آن را خریداری کنیم.

در بوکادو دو مدل از کتاب ها با ورق 80 گرم مرغوب و یک مدل با ورق گلاسه تولید می شوند و به صورت دیجیتال و با دستگاه های حرفه ای چاپ و ساخته می شوند بدین ترتیب با کیفیتی بسیار بالا به دست ما می رسد و همین طور چاپ عکس رنگی روی جلد به صورت دیجیتال و با بالاترین کیفیت انجام می گیرد.

از بوکادو دوبار لذت می بریم. یک بار هنگام ساخت و طراحی کتاب و بار دوم هنگام دادن هدیه.

برای استفاده از این کد تخفیف به سایت bookado.ir مراجعه کنید.

کد تخفیف غیرفعال

٪15 تخفیف

کد تخفیف 15 درصدی بوکادو

مهلت خرید: تمام شد