0 کد تخفیف موجود

تخفیف تزول مارکت | کد تخفیف تزول مارکت در نت برگ

کد تخفیف تزول مارکت

با سوپرمارکت آنلاین تزول www.tezolmarket.com، در آن، خرید کنید!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف تزول مارکت

کد تخفیف تزول مارکت

با سوپرمارکت آنلاین تزول www.tezolmarket.com، در آن، خرید کنید!

حتما بارها شده برای پیدا کردن یه سوپرمارکت، خیابان ها رو گشتید و سر آخر بعد از پیدا کردن اون، تازه به صرافت پیدا کردن جای پارک مناسب برای ماشینتون افتادید و یا بعد از خرید، حمل کردن پاکت های سنگین و احتمالا پاره شدن و از بین رفتن خریدتون رو تجربه کردید. نتیجه همه اینها، علاوه بر خستگی، هدر رفتن چند ساعت از وقت گران بهای شماست. 

سوپر مارکت آنلاین تزول، برای وقت شما ارزش زیادی قائله. این سوپرمارکت آنلاین، واسطه بین شما و نزدیکترین سوپر مارکت به محل زندگی شماست که قیمت کالاها با دورترین سوپرمارکت، هیچ تفاوتی نداره و به صورت رایگان در کمتر از 45 دقیقه هرجای تهران که باشید، خرید شما رو به دستتون میرسونه. تزول در پرداخت هزینه هم دست شما رو باز گذاشته. شما می تونید به صورت آنلاین، نقدی و یا از طریق دستگاه کارت خوان خرید خودتون رو تسویه کنید.

سوپر مارکت تزول با فراهم آوردن شرایط یکسان سازی و شفاف سازی نرخ ها، به شما کمک میکنه تا کالاها رو با دقت و وسواس بیشتری بررسی کنید و خرید دلخواهتون رو انجام بدید؛ شما آزادید از همه قفسه های سوپر مارکت اینترنتی تزول دیدن کنید بدون اینکه نگران اخم کردنای ناراحت کننده صاحب مغازه باشید. چون شما در هنگام خرید تنها مشتری سوپر مارکت هستید. 

همچنین میتونید مطمئن باشید در شرایطی که احتمالا قیمت کالاها در فروشگاههای مختلف یکسان نیست و از قیمت های ارائه شده در سوپرمارکت ها اطمینان ندارید، تو سوپرمارکت آنلاین تزول از افزایش نرخ های غیرمنطقی و سلیقه ای و احتکار کالا در انبار هم هیچ خبری نیست و اجناس با تاریخ روز و با بهترین کیفیت به دستتون میرسه.

در هر جایی که باشید، میتونید سفارش خودتون رو بدید تا خردیدتون پیش از رسیدن خودتون و مهموناتون به آدرس دلخواهتون به صورت رایگان ارسال بشه. البته ممکنه وقتی مهمونا رسیدند، و شما تازه فهمیدید که چیزی رو از قلم انداختید؛ از یه طرف نمیخواهید مهمونارو تنها بذارید و از طرف دیگه نمی خواهید کسی از قضیه بو ببره. کافیه برید سراغ سوپر مارکت آنلاین تزول تا خرید شما رو در کوتاهترین زمان به دستتون برسونه.

اگر هم از سوپر مارکتی راضی هستید، می تونید فقط از اون خرید کنید و اگر احیانا از فروشگاهی رضایت ندارید، اون رو به اختیار خودتون کنار بذارید و تزول از شما می خواد که این موضوع رو حتما باهاش درمیون بذارید و دلیل رضایت و یا عدم رضایت خودتون رو اعلام کنید.

کرکره سوپرمارکت آنلاین تزول ساعت 8:30 بالا کشیده میشه و شما تا ساعت 21:00 که کرکره ها پایین میاد، وقت دارید تا خرید خودتون رو انجام بدید.

جهت استفاده از این کد تخفیف به tezolmarket.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪20 تخفیف

کد تخفیف سوپر مارکت آنلاین تزول

مهلت خرید: تمام شد
1,000 تومان تمام شد
٪20 تخفیف

کد تخفیف سوپر مارکت آنلاین تزول

مهلت خرید: تمام شد
1,000 تومان تمام شد
٪20 تخفیف

کد تخفیف سوپر مارکت آنلاین تزول

مهلت خرید: تمام شد