0 کد تخفیف موجود

تخفیف داروخانه آنلاین مفید مطب | کد تخفیف داروخانه آنلاین مفید مطب در نت برگ

کد تخفیف داروخانه آنلاین مفید مطب

مفید طب؛ طبیعی درمان کنید

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف داروخانه آنلاین مفید مطب

کد تخفیف داروخانه آنلاین مفید مطب

مفید طب؛ طبیعی درمان کنید

چند سالی است که ایرانی ها به استفاده از داروهای گیاهی به جای مشابه شیمیایی آن روی آورده اند، به صورتی که در عرض چند سال بازار خرید و فروش داروهای گیاهی به شدت رونق یافت و سود هنگفتی را به جیب برخی فروشندگان تازه وارد ریخت، کسانی که تخصصی در این زمینه نداشته و تجویزهای غیر کارشناسانه آن ها نه تنها کمکی به درمان بیماری ها نکرد که چه بسا مشکلات بیشتری را موجب شد؛ از طرفی از قدیم الایام نگرش متعصبانه ای درباره داروهای گیاهی وجود داشت مبنی بر اینکه همه محصولات گیاهی برای همه امراض مفیدند و هیچ گیاه مضری وجود ندارد. 

این دوگانگی، افراد را بر سر دوراهی استفاده یا عدم استفاده از محصولات گیاهی قرار داد. یک مرکز تخصصی برای معرفی کامل داروهای گیاهی و ارائه موارد و نحوه مصرف آن ها و همچنین مشاوره، این ابهام را برطرف میکند.

فروشگاه اینترنتی «مفید طب» با هدف معرفی و عرضه محصولاتِ با پایه گیاهی، تاسیس شد. این فروشگاه سعی در رفع ابهام و ارتقاء سطح دانش جامعه نسبت به تولیدات گیاهی دارد. مفید طب با آدرس اینترنتی mofidteb.com با امتیاز داروخانه دکتر سید محمد امامی فعالیت میکند و محصولات خود را در 5 بخش ارائه میدهد:

   محصولات گیاهی: داروهای گیاهی که برای پیشگیری یا درمان برخی بیماری ها استفاده می شوند. موارد مصرف هر دارو در توضیحات آن درج شده است.

   مکمل ها: محصولات پایه گیاهی که به عنوان مکمل های غذایی برای تامین نیازهای بدن مورد استفاده قرار می گیرد.

   محصولات بهداشتی: کلیه محصولات مرتبط با بهداشت بدن انسان که مورد دارای مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد.

   محصولات طبی سنتی: محصولاتی که بر اساس روش های طب سنتی تولید شده است. شاید اصلی ترین نگرانی افراد علاقمند به استفاده از محصولات گیاهی، این محصولات باشد که مفید طب با نظارت          کامل به روند تولید آن ها، این نگرانی را برطرف ساخته است.

   روغن ها و اسانس ها: روغن ها و اسانس های طبیعی که روش هایی مختلف استخراج شده و کاربردهای موضعی و خوراکی دارد.

نکته قابل توجه، توضیحات کامل درباره محصولات است که در دو بخش توضیحات کالا و مشخصات فنی به بررسی محصول، موارد و نحوه مصرف آن می پردازد. مفید طب مطالعه این بخش را برای بیماران ضروری میداند. در قسمت بسته بندی ها، میتوانید به تفکیک نواحی مختلف بدن، داروهای مناسب با هر ناحیه را انتخاب نموده و در صورت لزوم آن را با قیمت مناسب خریداری کنید.

از آنجایی که کشور ایران معدن گیاهان دارویی است و برخی از آن ها تنها در مناطقی خاص رشد میکنند، همه افراد به همه گیاهان دسترسی نخواهند داشت. مفید طب با جمع آوری گیاهان مفید از سرتاسر ایران، مجموعه ای کامل از داروهای گیاهی را تشکیل داده و دسترسی به آن ها را آسان نموده است.

لازم به ذکر است کلیه محصولات عرضه شده در فروشگاه مفید طب دارای شماره پروانه ساخت وزارت بهداشت و درمان IRC  می باشند و در حوزه داروهای OTC (بدون نیاز به نسخه پزشک) می باشند، بنابراین با توجه به توضیحات کالاها میتوانید از آن ها استفاده کنید.

همچنین با دانلود نرم افزار «مفید طب» از طریق سایت این فروشگاه، میتوانید دسترسی خود را آسانتر کنید

جهت استفاده از این کد تخفیف به mofidteb.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪20 تخفیف

کد تخفیف مفید طب

مهلت خرید: تمام شد
1,000 تومان تمام شد
٪10 تخفیف

کد تخفیف 10% مفید طب ویژه خرید اول

مهلت خرید: تمام شد