0 کد تخفیف موجود

تخفیف دوزلی بوک | کد تخفیف دوزلی بوک در نت برگ

دسته بندی فرهنگی

کد تخفیف دوزلی بوک

دوزلی بوک؛ داستانت را بساز!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف دوزلی بوک

کد تخفیف دوزلی بوک

دوزلی بوک؛ داستانت را بساز!

گاهی انتخاب هدیه کار سختی به نظر می رسد. وقتی قصد گرفتن هدیه برای فرزندان کوچک خودتان یا فامیل و آشنا دارید، چه چیزی می خرید؟ عروسک؟ ماشین اسباب بازی؟ بازی های کامپیوتری؟ یا کتاب؟

اما همیشه هدیه ها تکراری می شوند و به اجبار به دنبال ایده جدیدی می گردیم. نویسندگان این امکان را دارند تا کتابی برای عزیزشان بنویسند و آن را به او تقدیم کنند. چه هدیه ای از این ماندگارتر و خاص تر!

مشکل اینجاست که همه ما نویسنده نیستیم و از طرفی چاپ کردن کتاب به این سادگی ها نیست. اما دوزلی بوک این امکان را برای ما فراهم کرده است تا کتابی مخصوص کوچولوها تنظیم کنیم و مطالب آن خود انتخاب کنیم.  

با این کار، دختر یا پسرهای کوچولو را به مطالعه تشویق می کنیم و از طرف دیگر، هدیه ای خاص آن ها را بهشان می دهیم. کتاب های دوزلی بوک مخصوص فرزندان دلبند شماست.

تا به حال کتاب‌های زیادی خوانده‌ایم با قهرمان‌های متفاوت! کتاب‌هایی با موضوعات و قصه‌های خیالی و حتی افسانه‌ای؛ اما این‌بار قرار است کتابی بخوانیم که نام قهرمان آن و تمام شخصیت‌های آن را خوب می‌شناسیم. کتابی که ضمن قصه‌گویی، برای قهرمان آن اتفاق‌های زیادی می‌افتد. ماجراهایی که در همین سایت قابل دسترسی است.

شما می‌توانید با مشاهده کتاب، اسامی را به سلیقه خود انتخاب کنید و برای شخصیت‌های کتاب‌تان چهره‌هایی را انتخاب کنید که دوست دارید. رنگ جلد کتاب هم به سلیقه شما تغییر می‌کند و می‌توانید با متنی که دوست دارید در بخش تقدیم‌نامه عکس کودک‌تان را نیز در کتاب داشته باشید.  

اگر هم خواستید کتاب های دوزلی بوک را به کودکان آشنا، فامیل یا دوستان هدیه بدهید، فقط اسم و فامیل، نام کوچک پدر و مادر و تاریخ تولد آن ها را نیاز دارید. اگر این اطلاعات را ندارید، سریعتر بپرسید و کتاب خود را تنظیم کنید تا به موقع هدیه به دست شما برسد.

برای ساخت کتاب، ابتدا اطلاعات کودک عزیزتان را وارد می کنید. بعد از انتخاب جنسیت، از میان داستان های ارائه شده، 5 داستان را انتخاب می کنید. داستان ها درباره موضوعات مختلفی مثل مسئولیت پذیری، نظم، اعتماد به نفس، دوستی، سحرخیزی، بخشندگی، کتابخوانی و ... است.

سپس متن تقدیرنامه را تنظیم می کنید و عکس قهرمان را آپلود می کنید. در نهایت می توانید کتابی را که آماده کردید مشاهده کنید و در صورت نیاز آن را ویرایش کنید. در آخر نسخه الکترونیک یا چاپی آن را سفارش دهید تا برای شما یا آدرس دیگری که شما تعیین می کنید، در کمترین مدت ارسال شود.

برای استفاده از این کد تخفیف لطفا به سایت www.doozlibook.ir مراجعه فرمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪20 تخفیف

کد تخفیف 20 درصدی دوزلی بوک

مهلت خرید: تمام شد
٪15 تخفیف

کد تخفیف 15درصدی دوزلی بوک

مهلت خرید: تمام شد
٪20 تخفیف

کد تخفیف 20درصدی دوزلی بوک

مهلت خرید: تمام شد
٪35 تخفیف

کد تخفیف 35% دوزلی بوک ویژه خرید اول

مهلت خرید: تمام شد
٪15 تخفیف

کد تخفیف 15% دوزلی بوک ویژه خرید همزمان 2 کتاب

مهلت خرید: تمام شد