0 کد تخفیف موجود

تخفیف رزبان باکس | کد تخفیف رزبان باکس در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف رزبان باکس

رزبان باکس؛ اول تست، بعد خرید

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف رزبان باکس

کد تخفیف رزبان باکس

رزبان باکس؛ اول تست، بعد خرید

برای همه ما پیش آمده که بعد از خرید لوازم آرایشی و مراقبتی تازه متوجه می شویم که رنگش را دوست نداریم یا اصلا پوست ما به آن محصول حساس است. پس دادن محصولات آرایشی هم که امکان پذیر نیست. اگر محصول آسیب جدی به پوست و موی ما بزند، باید خرج دوا و دکتر را هم به ضرر خودمان اضافه کنیم.

برای اینکه در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی کنیم، باید در انتخاب و خرید محصولاتی که مناسب ما نیستند دقت کنیم. بهترین راه برای انتخاب محصولات آرایشی و مراقبت از پوست و مو تجربه خودتان است، چون نوع پوست، محل زندگی، سبک زندگی و حتی انتظارتان از محصولات متفاوت است.

در رزبان باکس اول سمپل خودتان را انتخاب و تست کنید اگر راضی بودید محصول کامل را بخرید. رزبان باکس می داند که شما وقت و پول اضافه ندارید که هدر بدهید.

رزبان باکس، بسته ای است که شامل پنج تا شش محصول آرایشی و مراقبت از پوست، مو و ناخن است. دو محصول کامل آرایشی و سه سمپل. محصولات کامل لوازم آرایشی است که از برندهای معتبر و جدید و ایرانی و خارجی انتخاب می شوند.

سمپل ها با توجه به نیاز شما انتخاب می شوند. با تکمیل پروفایل خود، به رزبان باکس از مشکلات پوستی خود می گویید و با توجه به این اطلاعات سمپل ها برای شما انتخاب می شود. البته شما هر ماه می توانید یکی از سمپل های خود را انتخاب کنید.

محتویات رزبان باکس:

یک باکس زیبا و شیک: برخلاف بقیه‌ی خریدهایی که از اینترنت کردید و خرید خود را در یک کارتن معمولی پستی دریافت کردید، رزبان باکس یک باکس را به‌طور اختصاصی با طراحی شیک و بهترین کیفیت آماده می­کند. این باکس را بعد از خرید دور نیندازید. از آن می‌توانید استفاده‌های زیادی بکنید. از این باکس به‌عنوان جعبه ی کادو، ارگانایزر کمد و کشو، دسته بندی جواهرات و لوازم آرایش و… می‌توانید استفاده کنید.

رژلب مخملی: رژلب قرمز را باید هر خانم شیک‌پوشی در کمد خود داشته‌باشد. رژلب قرمز به همه می‌آید و با همه‌ی لباس‌ها ست می‌شود. کیف آرایش شما بدون رژلب قرمز یک چیزی کم دارد.

خط ‌لب: همیشه از خط لب غافل می‌شویم. اما بهترین رژلب‌ها باید با یک خط‌ لب همراه شوند. خط‌ لب، لب شما را فرم می‌دهد.

مداد چشم: این خط چشم ضد آب نیست پس با خیال راحت از آن برای داخل و بیرون چشم استفاده کنید.

لاک: حالا نوبت ناخن‌هایتان است. یک لاک قرمز خوش رنگ با برس بزرگ که با هر بار زدن بر روی ناخن کل ناخن شما را رنگ می‌کند. زود خشک می‌شود و لب‌پر نمی‌شود.

شکلات: دهان خود را با یک شکلات کاکائویی ۷۸% خوشمزه شیرین کنید. شکلات به شما آرامش می‌دهد و باعث جوان ماندن شما می‌شود.

کارت هدیه به ارزش ۱۰۰۰۰ تومان: یک کارت هدیه به ارزش ۱۰۰۰۰ تومان برای شما در رُزبان‌باکس قرار دارد. آن را به کسی که دوستش دارید هدیه دهید.

تجربه‌ی تست قبل از خرید: در رُزبان‌باکس سه سمپل برای شما گذاشته می شود تا تست کنید و اگر راضی بودید بخرید. بهترین روش برای خرید که هم در پول و هم در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند.

بروشور راهنمای سمپل‌های شما: هدف رُزبان‌باکس کمک به شما برای خرید مطمئن لوازم آرایش و محصولات مراقبت از پوست و مو است. یک نقد صادقانه از سمپل‌های این ماه برای شما در رُزبان‌باکس گذاشته‌ایم. حتما قبل از خرید آن ‌را بخوانید.

مشارکت در امر خیر: با خرید رزبان‌باکس شما هم در کار خیر سهیم شوید. با خرید هر رزبان‌باکس ۱۰۰۰ تومان به انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی اهدا می‌شود.

رزبان باکس برای افراد زیر مناسب نیست:

کسانی که به لوازم آرایش علاقه ندارند: اگر اهل آرایش نیستید و لوازم آرایش را در حد نیاز دوست دارید لطفا مشترک رزبان باکس نشوید. رزبان باکس را عاشقان لازم آرایش دوست خواهند داشت.

کسانی که دغدغه ی زیبایی و پوستی بهتر ندارند: شاید شما جز آن دسته از خانوم هایی باشید که رسیدگی به پوست خود را در اولویت قرار نمی دهید پس رزبان باکس مناسب شما نیست. رزبان باکس برای خانوم های است که دوست دارند از  پوست خود مراقبت کنند و در سنین بالا، از داشتن پوست و موی زیبای خود لذت ببرند.

کسانی که پول و وقت برای هدر دادن دارند: اگر شما وقت و پول کافی برای آزمون و خطای محصولات مختلف دارید، اجازه دهید کسانی که پول و وقت کافی برای آزمون و خطا ندارند، مشترک رزبان باکس شوند.

کسانی که سورپرایز شدن را دوست ندارند: شما می توانید همیشه سورپرایزر شوید، با چیزهایی که شما دوست دارید و برای شما انتخاب شدند.

کسانی که هدیه دادن به خودتان را کاری بیهوده می دانند: رزبان باکس هدیه ای است که خودتان به خودتان می دهید. پس اگر خودتان را دوست ندارید رزبان باکس نخرید.

برای استفاده از این کد تخفیف لطفا به سایت rosebanbox.com مراجعه فرمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪15 تخفیف

کد تخفیف رزبان باکس

مهلت خرید: تمام شد