0 کد تخفیف موجود

تخفیف زودشور | کد تخفیف زودشور در نت برگ

کد تخفیف زودشور

بهترین خشکشویی آنلاین در خدمت شما

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف زودشور

کد تخفیف زودشور

بهترین خشکشویی آنلاین در خدمت شما

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که تصمیم به پوشیدن لباسی می‌گیرید ولی به ناگهان متوجه می‌شوید آن لباس آنقدر کثیف و چروک است که اصلا نمی‌شود آن را پوشید. داشتن لباس‌های اتو شده و تمیز همیشه آرزوی افراد شیک‌پوش و خوشتیپ است اما شستشو و اتوکشی لباس، کار زمانبر و سختی است که می‌توان ساعت‌های متمادی وقت انسان را تلف کند.

برای جلوگیری از همین اتلاف وقت بود که خشکشویی‌ها به وجود آمدند. اما مراجعه حضوری و همیشگی به خشکشویی نیز کار راحتی نیست. صرف وقت زیاد و ماندن در ترافیک و شلوغی از دشواری‌های مراجعه حضوری به خشکشویی‌های سنتی است. گاهی نیز با کوهی از لباس‌ها و ملحفه‌های چرک روبرو می‌شوید که حتی جابجا کردن آنها هم دشوار است به همین دلیل نیاز به یک خشکشویی آنلاین که بتوان به راحتی درخواست خدمات کرد تا سریعا مراجعه کنند و البسه را تحویل گرفته، پس از خشکشویی، شستشو و اتوکشی، آنها را تا کرده و در بسته بندی تحویل دهند به شدت احساس شد.

Zoodshoor.com   به عنوان اولین سرویس خشکشویی آنلاین و اینترنتی در کشور شناخته می‌شود که می‌توان در آن به راحتی انواع خدمات خشکشویی و شستشو را درخواست کرد. علاوه بر سایت زودشور، امکان سفارش از طریق اپلیکیشن‌های اندروید و iOS نیز فراهم است. زودشور سعی کرده با کاهش زمان و هزینه در فرآیند شستشو و اتوکشی لباس، به صرفه‌جویی در هزینه‌های سبد خانوار کمک کند.

خدمات خشکشویی آنلاین زودشور به دلیل مزیت‌هایی همچون سفارش آنلاین خدمات خشکشویی و شستشو، کاهش هزینه‌های خشکشویی، عدم مراجعه حضوری به خشکشویی و کاهش ترافیک، جلوگیری از هدر رفتن وقت، کاهش مصرف آب و برق و… انتخاب مناسبی برای دریافت خدمات خشکشویی آنلاین به حساب می‌آید. نحوه کار کردن با سایت و اپلیکیشن خشکشویی آنلاین زودشور بسیار ساده است. پس از ورود در بخش ثبت سفارش و انتخاب نوع لباس، بسته به نوع خدمات انتخابی شما مانند اتوکشی یا شستشو، هزینه‌ی آن را مشاهده می‌کنید. خشکشویی آنلاین زودشور علاوه بر پرداخت آنلاین، پرداخت پس از تحویل را نیز برای راحتی بیشتر شما در نظر گرفته است.

در حال حاضر خشکشویی اینترنتی زودشور کلیه خدمات مربوط به شستشو و اتوی لباس‌های مردانه، زنانه، بچه‌گانه، کالای خواب و حمام، لباس‌های پاییزی و زمستانی، کیف و کفش و... را ارائه می‌دهد. همچنین شستشو و خشکشویی لوازم منزل از قبیل پرده، رومیزی، روفرشی و... نیز در سایت زودشور فراهم است

پس دیگر نگران لباس‌های چرک و کثیف نباشید و با زودشور زودتر از آن که فکرش را بکنید لباس‌هایتان را بشویید و اتو کنید.

جهت استفاده از این کد تخفیف به zoodshoor.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪10 تخفیف

کد تخفیف زودشور

مهلت خرید: تمام شد
2,000 تومان تمام شد
٪7 تخفیف

کد تخفیف 7درصدی زودشور

مهلت خرید: تمام شد
٪18 تخفیف

کد تخفیف 18% زودشور ویژه سفارش بالای 50هزار تو

مهلت خرید: تمام شد